Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Pruszków
Piastów
Komorów
Milanówek
Nadarzyn
Błonie
Podkowa Leśna
Warszawa (Włochy +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 30 min

Darek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Absolwent kierunku muzycznego "Jazz I Muzyka Estradowa" oraz Szkoły Muzycznej I i II Stopnia pomoże nauczyć gry na takich instrumentach jak gitara elektryczna , gitara klasyczna (w tym na gitarze akustycznej), ukulele a także na pianinie . Lekcje zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Podczas zajęć przybliżam takie zagadnienia jak: teoria muzyki, podstawy harmonii i kształcenia słuchu. Różne style (rock, pop, blues, jazz, muzyka klasyczna, itp.). Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, sceniczne oraz telewizyjne! Obecnie prowadzę także kanał na Youtubie (prawie 20.000 subskrybcji) oraz stronę WWW o tematyce edukacyjno-muzycznej.

Dla najmłodszych uczniów polecam lekcje 30-minutowe (50zł). Starsze osoby zachęcam do zajęć 45 minutowych (70zł). Możliwość odbywania też dłuższych lekcji 60 minutowych (90zł). Za pierwszą lekcję cena wynosi 50zł (niezależnie od długości).

Dojazd do ucznia na terenie Warszawy Zachodniej (tj. Włochy, Ursus, Ochota, Wola, Bemowo) oraz miejscowości w powiecie grodziskim, pruszkowskim, warszawsko zachodnim . Cena za dojazd w zależności od lokalizacji (od 0 do 10zł). Niestety, ale nie dojeżdżam do dzielnic i miejscowości po wschodniej stronie Warszawy i innych dzielnic niewymienionych powyżej.

Zapraszam!
(Nauka gry na gitarze, fortepianie, fortepian, pianino, piano, keyboard, keyboardzie)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2000 - 06.2010
Szkoła muzyczna w Sochaczewie
gitara klasyczna
09.2010 - 06.2013
UMCS
Licencjat
jazz i muzyka estradowa
10.2014 - 06.2016
AHE w Łodzi
Przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Pan Darek uczy na gitarze mojego syna od roku. Nie mogę powiedzieć złego słowa o tym nauczycielu. Motywuje ucznia do gry na instrumencie poprzez różnorodny dobór piosenek. Nie odwołuje zajęć, więc lekcje są regularne i prowadzone są w miłej atmosferze:) Polecam!

avatar
Jaromir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2012

Bardzo duża wiedza muzyczna, umiejętność przekazywania wiedzy, potrafi motywować ucznia do pracy, lekcje są prowadzone w miłej atmosferze. Bardzo polecam !!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2012

Potrafi motywować do pracy,cierpliwy,prowadzi cieawie zajęcia w miłej atmosferze. Duże doświadczenie i wiedza o muzyce. Zawsze punktualny. Serdecznie polecam!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2012

Duża wiedza o muzyce, dobry sposob przekazania i miła atmosfera polecam.

avatar
Mirella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2012

Serdecznie polecam. Doskonały kontakt, cierpliwość do ucznia godna pochwały i przede wszystkim kompetencje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.