Tomasz Warzywoda

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Toruń
Warszawa
Gdańsk
Katowice
Wrocław
Faktura VAT

O mnie

Witam…..mam na ime Tomasz, i na co dzień zajmuje się turystyką.

Skonczylem prywatnę szkołę średna w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Część studiów odbyłem we Włoszech we Florencji.Przez wiele lat pracowałem w biurach w języku angielskim więc władam perfekcyjenie tym językiem.

Pracowełem dla takich firm jak Walt Disney, Ford, Nissan czy Alfa Romeo.

Oferuje lekcje przez skype : konwersacji, business English, Business Italian czy też wzbogacenie słownictwa w danej dziedzinie.

Mówię biegle 5 językami, i mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu posługiwania się językami obcymi.W nauce jest ważna ciągłaść więc wymagam of moich uczniów przynajmniej jednej lekcji tygodniowo.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.1995 - 08.1999
Middlesex University
Licencjat
Marketing
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.