Tomasz Warzywoda

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Toruń
Warszawa
Gdańsk
Katowice
Wrocław
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Witam…..mam na imię Tomasz, i na codzień zajmuję się turystyką. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Przez wiele lat mieszkałem i pracowałem w Hiszpanii, Ameryce Połudiowej i Miami, więc władam perfekcyjnie tym językiem i słownictwem ze starego i nowego kontynentu. Pracowałem w biurze dla takich firm jak Fiata i Alfa Romeo, Ford czy Walt Disney oraz w branży turystycznej. Oferuje lekcje przez skype : konwersacji po hiszpańsku, czy też wzbogacenie słownictwa w danej dziedzinie. Mówię biegle 5 językami, i mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu posługiwania się językami obcymi. W nauce jest ważna ciągłaść więc wymagam od moich uczniów przynajmniej jednej lekcji tygodniowo.

Ceny na 60min:  Język biznesu PLN 150  (z fakturą) Język codzienny: PLN 100

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Adres zajęć

Tomasz Warzywoda
Varsavska 533
12000 Praha, Czech
NIP: 50000

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.1995 - 08.1999
Middlesex University
Licencjat
Marketing
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.