Damian Skrobała

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Złoczew
Sieradz
Wieluń
Burzenin
Widawa

O mnie

Witam serdecznie,Jestem z wykształcenia ogólnie rzecz biorąc informatykiem (grafik, programista, administrator sieci). Pracuję w firmie jako kierownic działu IT, ale dodatkowo, co bardzo lubię, prowadzę korepetycje z:

- matematyki,

- fizyki,

- programowania,

- grafiki rastrowej i wektorowej,

- wszelkich zagadnień dotyczących sieci,

- pozostałych zagadnień dotyczących informatyki.

Korepetycje udzielam w domu klienta bądź poprzez Skype.Więcej informacji pod numerem telefonu podanym w moim profilu.Pozdrawiam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.