Damian Skrobała

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Złoczew
Sieradz
Wieluń
Burzenin
Widawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Moją pasją zawsze było rozwiązywanie łatwych, a najbardziej trudnych zadań (z matematyki, fizyki, informatyki w pojęciu ogólnym) przy których bardzo szybko nie chciało nam się już siedzieć i rozmyślać.
Dzięki temu po dzień dzisiejszy uwielbiam zgłębiać swoją wiedzę, uczyć innych czy też siedzieć z przyjaciółmi po godzinach nad różnego typu zagadnieniami.

Prowadzę korepetycje z:
- matematyki,
- fizyki,
- a z informatyki:
a) programowania (C,C++, C#, Pascal, Delphi, ColdFusion, VisualBasic, PHP, Java, JavaScript, jQuery, Kohana, Zend, Laravel, itd.),
b) baz danych,
c) projektowanie stron www,
d) systemy i sieci komputerowe,
e) grafika rastrowa i wektorowa oraz wizualizacje,
f) itd.

Przy każdym uczniu staram się jak najlepiej dostosować do jego sposobu pozyskiwania wiedzy, aby zajęcia były dla niego samego jak najbardziej interesujące, a nie jak bywa w większości monotonne i wymuszone.
Więcej informacji mogę udzielić osobom zainteresowanym przez telefon.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.