Jean-Claude Denoue

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Warszawa (centrum)

O mnie

Lekcje języka Francuskiego z Prawdziwym Francuzem.25 lat stażem w Polce bo tu mi się podoba. Na każdym poziomie w każdym Wieku. od Poniedziałku do Soboty. od 7.30 do 22. za 60zł/60mn u Mnie, aleja Stanów Jednosczonych 72 lub u Ciebie . Mój Program oparte jest na Interaktywnej Metodzie bo Komunikowanie się po Francusku sprawia Uczniom trudności. Jestem osobą twórcą i odczuwającą empatię dlatego przystosuję się do sytuacji ucznia i okazuję cierpliwość oraz humor albowiem jako cudzoziemiec wyczuwam jakie trudności uczniom sprawia praktycznie komunikowanie się po Francusku dlatego poświęcam dużo czasu ćwiczeniom mowy do którego czerpię ze żródeł www.lepointdufle. Staram się dopasować program nauczania do potrzeb każdej osoby nie zależny od wieku ani od poziomu. Razem poprawiamy błędy, podnosimy poziom i robimy postępy. Upewnij się. ZADZWOŃ

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1990 - 06.1996
Ecole des Beaux Arts d'Angouleme
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.