Jean-Claude Denoue

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

BONJOUR :-) Voila, Znazywam się Jean-Claude Denoue. Jestem francuzem z "ROYAN" na Wybrzeże Piękności. Lektor doświadczony, mam 15 lat praktyki w Polce i tu mi się podoba. Posiadam "DNSEP" z wyróżnieniem i ciągły pedagogyczne się wykształcuję "on line" z CNED. Udzielam prywatnych i indywidualnych lekcji na każdych poziomach, różnym wieku i stosowuję się do każdego ucznia. Młodzież (doraźne poprawki, pomoc w odrabianiu prac domowych, pomoc w zrozumieniu gramatyki, korepetycje, pomoc w przygotowaniu do egzaminów, pomoc w przegotowaniu rozmówek na wyjazdy za granicę, pomogę napisać wypracowanie, nadrobić zaległości w szkole). Dorośli (nauka od podstaw, powtórka gramatyki, tłumaczenia, Konwersacji, przygotowanie do wyjazdów zagranicznych)
Z doświadczenia wiem, że najwięcej trudności uczniom sprawia praktyczne komunikowanie się, dlatego też podczas swoich lekcji staram się możliwie dużo czasu poświęcić ćwiczeniom mowy i do tego mam urozmaicone materiałów. Voulez-vous parler francais avec moi ?
Zapraszam

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek07:30 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek07:30 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1990 - 06.1996
Ecole des Beaux Arts d'Angouleme
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.