Daniel Williams

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Toruń

Daniel Williams

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Daniel Williams

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2023

Mój nastoletni syn od kilku miesięcy z przyjemnością uczestniczy w zajęciach konwersacyjnych z panem Danielem. Lekcje nie tylko pozwalają mu na rozwijanie poprawności językowej, ale przede wszystkim podnoszą jego pewność siebie w trakcie używania języka angielskiego.
Z relacji syna wynika, że zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, a pan Daniel wykazuje się dużą cierpliwością i zrozumieniem oraz poczuciem humoru.
Ze swojej strony, jako rodzica oraz nauczyciela języka obcego, dodam, że doceniam kompetencje, profesjonalizm oraz łatwość kontaktu z panem Danielem.
Serdecznie polecam zajęcia z panem Danielem.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Serdecznie polecam !

Pan Daniel jest fantastycznych nauczycielem. Zajęcia zawsze są prowadzone w sposób profesjonalny z wielką dbałością o urozmaicanie ich przeróżnymi zadaniami, z naciskiem na rozumienie zagadnienia przez ucznia. :)

Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze. Po lekcji otrzymuję zadania domowe, które pozwalają w samodzielnym przetestowaniu swojej wiedzy.

Dzięki zajęciom z Panem Danielem wreszcie mogę swobodnie, bez stresu komunikować się w języku angielskim. :)

Jeszcze raz polecam ! :) 

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.