Daniel Williams

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Sign up for the 2024/25 Academic Year!

About me:

 • I am British .
 • I completed the University of Cambridge’s CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) qualification, and achieved the highest mark, a Pass A . Less than 5% of candidates achieve this grade.
 • I have 5 years of experience teaching English at highly-respected language schools in Poland and the UK.
 • Most of my experience has been with Polish learners of English, so I am aware of the problems Polish people typically have with the language.
 • I am dedicated to my own professional development.I have attended numerous teacher training conferences and workshops, and in recent years I have delivered my own training sessions to teachers in Toruń and Bydgoszcz.
 • I am studying Polish in my spare time and I am able to hold a basic conversation in Polish.

What I offer:

I am a calm and patient teacher who is easy to talk to. My lessons follow the communicative approach, with a focus on helping the learner feel comfortable and confident speaking in English.

I have experience teaching:

 • Adults.
 • Teenagers and children aged 8+.
 • Every level from A1 to C2 .
 • Preparation classes for the Cambridge exams (KET, PET, FCE, CAE, CPE) .
 • Business English classes.

And I am always interested in new challenges, so if you would like another type of class please let me know.

Before our first lesson, I offer all new students a free 30-minute consultation via Zoom.This allows us to get to know each other a bit, and allows me to learn more about your level of English, what you need help with and what your goals are.

Individual Lessons:

 • You choose how often and how long you want the lessons to be.
 • Available online or in-person in Toruń.
 • PLN 120 per 60 minutes.
 • Available for all levels (A1-C2)
 • Students preparing for Cambridge exams can get as many marked writings as they wish.

I design my individual lessons to suit each student’s needs, goals and learning preferences. We will focus on the areas of English you find most difficult and work on improving them in ways that are most effective for you. I provide all the materials, and I can offer you as much extra material to study at home as you need.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek15:00 - 20:00
Środa
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2023

Mój nastoletni syn od kilku miesięcy z przyjemnością uczestniczy w zajęciach konwersacyjnych z panem Danielem. Lekcje nie tylko pozwalają mu na rozwijanie poprawności językowej, ale przede wszystkim podnoszą jego pewność siebie w trakcie używania języka angielskiego.
Z relacji syna wynika, że zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, a pan Daniel wykazuje się dużą cierpliwością i zrozumieniem oraz poczuciem humoru.
Ze swojej strony, jako rodzica oraz nauczyciela języka obcego, dodam, że doceniam kompetencje, profesjonalizm oraz łatwość kontaktu z panem Danielem.
Serdecznie polecam zajęcia z panem Danielem.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Serdecznie polecam !

Pan Daniel jest fantastycznych nauczycielem. Zajęcia zawsze są prowadzone w sposób profesjonalny z wielką dbałością o urozmaicanie ich przeróżnymi zadaniami, z naciskiem na rozumienie zagadnienia przez ucznia. :)

Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze. Po lekcji otrzymuję zadania domowe, które pozwalają w samodzielnym przetestowaniu swojej wiedzy.

Dzięki zajęciom z Panem Danielem wreszcie mogę swobodnie, bez stresu komunikować się w języku angielskim. :)

Jeszcze raz polecam ! :) 

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.