Damian Grzegórski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Lublin
Świdnik
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Fajnie, że zernkąłeś dalej :) Jeśli interesują Cię moje kwalifikacje, to o nich niżej. Powinienieś jednak wiedzieć, że zależy mi przede wszystkim na rozwiązaniu Twojego problemu. Jeśli będziemy się mogli przy okazji trochę pośmiać i czegoś nauczyć to tym lepiej dla nas :)

Studiowałem kognitywistyke w ramach, której zdobyłem wyższe wykształcenie w zakresie informatyki i logiki. Obecnie studiuje filozofię i kończę kurs tworzenia gier komputerowych Daje mi do podstawy do jasnego wyjaśnienia zagadnień fundamentalnych związanych z obsługą i działaniem komputerów. Nie wiesz skąd skrót pdf, czy www? Chcesz wiedzieć jak łatwo i szybko wyczyścić komputer i jak dbać o płynność jego działania? Czym różni się dysk SSD od HDD? Dlaczego Cyberpunka 2077 nie ominął crunch (i dlaczego crunch to nie przepis mna sukces?) Znam odpowiedzi na te pytania. Mam prawo jazdy i samochód, więc jestem mobilny. Mam też trójkę szalonego, młodszego rodzeństwa, więc nie wiem co to nuda. Uwielbiam też grać na kompie, czy playstation (Kratosie, nadciągam!).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 06.2019
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Licencjat
Kognitywistyka
09.2019 - aktualnie
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Magister
Filozofia
Kursy i szkolenia
.
Kurs Tworzenia Gier Komputerowych GameDev School
06.2019
Kurs języka angielskiego B2 - studium języków obcych Kul
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.