Damian Grzegórski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Lublin
Świdnik
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Skończyłem filozofię i kognitywistykę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wieloktornie pomogłem swoim uczniom w przygotowaniach do matury, sesji, czy w pisaniu pracy dyplomowej. 

Na uniwersytecie na nowo odkryłem bogactwo literatury polskiej oraz zagranicznej. Ponieważ mam już za sobą licencjat i magisterium, mogłem szlifować swój warsztat językowo-pisarski. Odebrałem podstawowe wykształcenie z logiki i lingwistyki(w ramach poprzednich studiów z kognitywistyki i filozofii). Studiując historię filozofii na nowo zrozumiałem sens dziejów literackich i rolę jaką poszczególne epoki odegrały w hisotrii świata. Najbardziej poczytnymi dla mnie, polskimi autorami, są: Sienkiewicz oraz Grzegorczyk. Z zagranicznych autorów najbliżej mi do Lewisa. W wolnym czasie sięgam także po Tolkiena i Rivers. Interesuję się także komiksem - Thorgal jest moją ulubioną serią polsko-belgijską. Dobrze poznałem kanon lektur. Mam też sporą wiedzę dotyczącą edycji tekstów. Musiałem sobie przyswoić te informacje na potrzeby piasotowania różnorakich funkcji administracyjnych na uniwersytecie. Posiadam także dostęp do pokaźnej literatury polskiej i zagranicznej. Lubię przyjmować swoich uczniów u siebie, na ul. Warszawskiej 31, koło Ronda Krwiodawców w Lublinie. W wolnym czasie gram w gry komputerowe i jestem żołnierzem

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 06.2019
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Licencjat
Kognitywistyka
09.2019 - aktualnie
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Magister
Filozofia
Kursy i szkolenia
.
Kurs Tworzenia Gier Komputerowych GameDev School
06.2019
Kurs języka angielskiego B2 - studium języków obcych Kul
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.