Damian Grzegórski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Lublin
Świdnik

O mnie

Mam 23 lata. Posiadam licencjat z kognitywistyki, obecnie piszę pracę magisterską z filozofii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Mieszkam w Lublinie i studiuję zdalnie. Mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji, z matematyki i angielskiego, przygotowywałem maturzystów. Mam troje młodszego rodzeństwa, którym lubię pomagać w lekcjach. W wolnym czasie jestem strażakiem.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 06.2019
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Licencjat
Kognitywistyka
09.2019 - aktualnie
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Magister
Filozofia
Kursy i szkolenia
.
Kurs Tworzenia Gier Komputerowych GameDev School
06.2019
Kurs języka angielskiego B2 - studium języków obcych Kul
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.