Kinga Kaspruk Jankowska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Koszalin

Kinga Kaspruk Jankowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Kinga Kaspruk Jankowska

O mnie

W trakcie 15-letniego pobytu w Hiszpanii ( Lloret de Mar/ Katalonia) udzielałam korepetycji z języka hiszpańskiego nowo przybyłym rodakom. Zajmowałam się także tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi (symultanicznymi).

W 2007 roku zajęłam I miejsce w konkursie literackim miasta Lloret de Mar - Terra d"Acollida.

Zapraszam na wspaniałą przygodę z językiem hiszpańskim, dzięki któremu możesz poznać niezwykły i różnorodny świat kultury hiszpańskojęzycznej: Półwysep Iberyjski, Amerykę Łacińską, Stany Zjednoczone, Meksyk, Karaiby, Wyspę Wielkanocną i wiele innych, zaskakujących miejsc oraz kultur.

Prowadzę zajęcia pod kątem indywidualnych potrzeb i zainteresowań ucznia.

Nauka języka hiszpańskiego może zmienić się w życiową pasję!

Chętnie opowiem o współczesnej Hiszpanii, różnorodności w autonomiach ( Katalonia, Kraj Basków, Andaluzja itd.), codziennym życiu, kulturze, o miejscach nieznanych turystom, o przeszłości i terażniejszości Półwyspu Iberyjskiego. Zapraszam we wspólną podróż z językiem hiszpańskim! Nauka może być wielką przyjemnością!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1981 - 06.1985
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Kulturoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Języka hiszpańskiego zaczęłam się uczyć właściwie przez przypadek, ale dzięki świetnemu podejściu Pani Kingi ani myślę z tego rezygnować. Na lekcjach Pani Kinga wprowadza przyjemną, sympatyczną atmosferę. Z wielką cierpliwością tłumaczy nam kolejny raz coś co już przerabialiśmy a wyleciało nam z głów. Dowiadujemy się również sporo o Hiszpanii i Hiszpanach. Sama się dziwię, że potrafię już tak dużo powiedzieć po hiszpańsku po takim krótkim czasie nauki. Naprawdę polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2019

Lekcje z p. Kingą to przyjemność .Ujęła mnie przede wszystkim atmosfera zajęć . Do końca roku nie wykruszyła siei ani jedna osoba co jest ewenementem w naukach języka ..Już po roku nauki nie "zginiemy" w Hiszpani
Język jest także przyjemny . Polecam lektora jak i naukę tego języka

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Mam już tyle lat że pozostały mi tylko przyjemności.Taką przyjemnością okazała się nauka języka hiszpańskiego pod kierunkiem naszej lektorki Kingi,która wykazuje się cierpliwością ucząc seniorów 70 plus.Czasem nauka sprawia dużo trudności ale Kinga potrafi pomóc jak pokonać trudności i przełamać chwile zniechęcenia.

avatar
Wiesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Dawno, dawno temu miałem lekcje z języka hiszpańskiego- w szkole- język z obowiązku.Dzisiaj nie mam obowiązku. Jestem na lekcji z przyjemności, wychodzę po zajęciach uśmiechnięty, trochę podekscytowany że jednak już coś umiem, coraz więcej, chociaż z powodu obowiązków zawodowych poświęcam za mało czasu na naukę własną. To wszystko dzięki Pani Kindze, która potrafi stworzyć miłą atmosferę, zainspirować nas do nauki, podzielić się swoim bogatym doświadczeniem w kontaktach z językiem w czasie pobytu w Hiszpanii. Potrafi zainteresować kulturą hiszpańską i praktyczną stroną języka. Przy tej miłej atmosferze Pani Kinga jest zarazem bardzo profesjonalna. Konsekwentnie realizuje przygotowany materiał na zajęcia, wyznacza zadania, prowokuje do dialogów. Po lekcjach mamy kontakt mailowy - pomoce, propozycje ćwiczeń, linki do ciekawych scenek sytuacyjnych. Pani Kinga ma talent przekazywania wiedzy- jest po prostu dobrym nauczycielem. Dobrze trafiłem i wszystkim polecam.

avatar
Estudiante
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Pewnego dnia, zupełnie przypadkiem, trafiłam na lekcję prowadzoną przez p.Kingę. Nie planowałam nauki hiszpańskiego, chciałam tylko posłuchać, ale natychmiast "wsiąkłam". Lekcja p.Kingi była prowadzona tak interesująco, że oczywiście zapisałam się na kurs. Lekcje są ciekawe, p.Kinga z wielką cierpliwością umiejętnie wpaja nam zasady wymowy i gramatyki hiszpańskiej, wszystko jest tak podane, że samo "wchodzi" do głowy. A przy tym wiele ciekawych informacji o Hiszpanii i Hiszpanach. Polecam!

avatar
Haszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Jestem na takim etapie życia, że mogę uczyć się tego co chcę, a nie to co muszę. Kilka miesięcy temu na mojej drodze życiowej stanęła Pani Kinga. … I stało się. Pod Jej kierunkiem zaczęłam swoją przygodę z pięknym melodyjnym językiem hiszpańskim. Jest merytoryczna i zarazem przyjazna. Moim zdaniem jest to osoba, która lubi robić to co robi. A skoro tak, to mamy połowę sukcesu ;). Szczerze polecam 

avatar
Ricardo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Super lekcje. Mało, że bardzo merytoryczne, to jeszcze jest bardzo sympatycznie. Pani Kinga chyba z pół życia mieszkała w Hiszpanii. Świetnie ją zna i często opowiada o kulturze i zwyczajach Hiszpanów. No i anielska cierpliwość! Podziwiam z jakim spokojem po raz n-ty powtarza jakiś zwrot lub regułkę, tak, żeby wszyscy zrozumieli i zapamiętali. Polecam panią Kingę jeśli chcecie nauczyć się hiszpańskiego :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.