Stanisław Nowak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Warszawa
Tarnów
Nowy Sącz
Radom
Płock
Siedlce
Oświęcim

Stanisław Nowak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Stanisław Nowak

O mnie

Przeglądasz mój profil? Bardzo się cieszę!Zastanawiasz się: „Wybrać tego korepetytora, czy innego?”Ja nieskromnie powiem: wybrać właśnie tego, umówić się i zostać na cały rok. Dlaczego?Jako osoba dwujęzyczna posługuję się językiem angielskim i polskim równolegle. Nauka z osobą dwujęzyczną daje wiele możliwości. Rozmawiasz z osobą, która posługuje się angielskim bardzo często: w kontaktach ze znajomymi, surfując w Internecie jak w trakcie wyjazdów zagranicę. Wiem, które zwroty są rzeczywiście przydatne i najczęściej używane. Znam język formalny, ale będę wiedział też, jakie słowa będą przydatne do swobodnej rozmowy z rówieśnikami.Moi uczniowie osiągają realne sukcesy, wielu z nich dostało się na najlepsze uczelnie medyczne, prawnicze, ekonomiczne oraz techniczne Polski i świata (głównie Zjednoczone Królewstwo i Stany Zjednoczone). Uczyłem też wielu przedsiębiorców, lekarzy, prawników.Zdradzę Ci coś jeszcze - poza lekcjami prowadzę własny popularny fanpage językowy „Stanisław Nowak – angielski online”. Wybierasz więc markę, która buduje od 7 lat swoją renomę, funkcjonuje profesjonalnie (wystawiam faktury) i pomogła ponad 500 uczniom. Dzięki temu masz gwarancję, że lekcje będą na najwyższym poziomie, a ja nie rozpłynę się z dnia na dzień, dotrzymam językowych obietnic i urozmaicę Twoje przeglądanie fejsa ;)A jakim jestem nauczycielem? Takim, jakiego sam chciałbym mieć – twardym wobec wymagań, miękkim wobec ludzi. Wymagam frekwencji na poziomie 4 zajęć miesięcznie i nieprzerywania nauki, ale możemy przejść na „ty” i poświęcić chwilę w trakcie zajęć na swobodną rozmowę :)Wypróbuj bezpłatną lekcję - nic nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać. Napisz SMS: “W sprawie lekcji” lub zadzwoń 722 188 174.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
500 zadowolonych uczniów
10.2014 - aktualnie
12000 przeprowadzonych lekcji online

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Kiedyś miałem duży problem z gramatyką w języku angielskim, teraz dzięki korepetycjom wszystko jest łatwiejsze. Polecam serdecznie.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Polecam. Uczę się w szkole 11 miesięcy. Mój pracodawca widzi poprawę, pracuję w obsłudze klienta. Zależało mi przede wszystkim na znajomości języka biznesowego. Moja lektorka stanęła na wysokości zadania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.