Stanisław Nowak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Warszawa
Tarnów
Nowy Sącz
Radom
Płock
Siedlce
Oświęcim
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapisz się na lekcję pokazową.Jeśli Ci się nie spodoba – nie zapłacisz za nią . Napisz SMS „w sprawie lekcji” lub zadzwoń na numer 722 188 174.
--

Fakt napisania 6 książek przykuł Twoją uwagę? Zapowiada on, że stoi za mną ogromne doświadczenie, dzięki któremu jestem w stanie skutecznie Ci pomóc. Zapewne obecnie:
- kiedy masz się odezwać po angielsku, zżera cię stres i wstyd,
- zamiast po prostu mówić, myślisz, którego czasu użyć, a przez ubogie słownictwo zmieniasz znaczenie swoich wypowiedzi,
- jednocześnie jesteś sfrustrowany uzupełnianiem luk w ćwiczeniach , które nic ci nie dają i wkuwaniem nieprzydatnych zwrotów
- ale nie wiesz, co wybrać w zamian: metodę komunikacyjną, Callana czy może Total Immersion?

Pozwól, że Ci pomogę . Zapraszam Cię na lekcje, dzięki którym:
- zaczniesz włączać się do dyskusji po angielsku naturalnie ,
- Twój dialog przestanie urywać się po koślawych 5 zdaniach,
- już nie będą zagrażać Ci śmieszne wpadki Google Translate,
- bariera językowa przestanie Cię ograniczać (podróże, praca, studia).

Jak to osiągniemy? Minimalizując gramatykę, maksymalizując konwersacje . Dzięki temu zrobisz postęp znacznie, znacznie szybciej. Już po 12 miesiącach nauki będziesz w stanie w bardziej płynny sposób wypowiadać się na większość tematów związanych z Twoją pracą czy życiem prywatnym nawet, jeśli wcześniej ciężko było Ci sklecić kilka zdań.

Jako osoba dwujęzyczna posługuję się językiem angielskim i polskim równolegle. Nauka z osobą dwujęzyczną daje wiele możliwości. Rozmawiasz z osobą, która posługuje się angielskim bardzo często: w kontaktach ze znajomymi, surfując w Internecie jak w trakcie wyjazdów zagranicę . Wiem, które zwroty są rzeczywiście przydatne i najczęściej używane. Znam język formalny, ale będę wiedział też, jakie słowa będą przydatne do swobodnej rozmowy z rówieśnikami.

A jakim jestem nauczycielem? Takim, jakiego sam chciałbym mieć – twardym wobec wymagań, miękkim wobec ludzi. Wymagam frekwencji na poziomie 4 zajęć miesięcznie i nieprzerywania nauki, ale możemy przejść na „ty” i poświęcić chwilę w trakcie zajęć na swobodną rozmowę :)

Moi uczniowie osiągają realne sukcesy, wielu z nich dostało się na najlepsze uczelnie medyczne, prawnicze, ekonomiczne oraz techniczne Polski i świata (głównie Zjednoczone Królewstwo i Stany Zjednoczone). Uczyłem też wielu przedsiębiorców, lekarzy, prawników.

Zdradzę Ci coś jeszcze - poza lekcjami prowadzę własny popularny fanpage językowy „Stanisław Nowak – angielski online”. Wybierasz więc markę, która buduje od 7 lat swoją renomę, funkcjonuje profesjonalnie (wystawiam faktury) i pomogła ponad 500 uczniom. Dzięki temu masz gwarancję, że lekcje będą na najwyższym poziomie, a ja nie rozpłynę się z dnia na dzień, dotrzymam językowych obietnic i urozmaicę Twoje przeglądanie fejsa ;)

Poziomy: zerowy-C1 | Egzaminy: ósmoklasisty | matura | FCE | CAE | Stanag

Zapisz się na lekcję pokazową. Jeśli Ci się nie spodoba – nie zapłacisz za nią. Napisz SMS „w sprawie lekcji” lub zadzwoń na numer 722 188 174

[Uwaga!] Ostrzegam, że mogę prowadzić tylko 20 uczniów, a chętnych jest naprawdę sporo – dlatego o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń . Jest też możliwość nauki z lektorami w prowadzonej przeze mnie szkole „Professional English”

---
Oferuję też OGROMNY PAKIET DODATKÓW, którego nie znajdziesz U ŻADNEGO INNEGO KOREPETYTORA

Wybierając zajęcia u mnie DOSTAJESZ DODATKOWO W CENIE:

  1. Analizę całego spektrum umiejętności językowych z raportem w zrozumiałej opisowej formie , a nie CEFR (poziom B1, B2 itd.)
  2. Poparta realnym doświadczeniem pomoc metodyczna – tipy jak nauczyć się skuteczniej i szybciej języka angielskiego
  3. Materiały dydaktyczne przygotowywane indywidualnie na każde zajęcia, dopasowane do Twoich celów a nie do jednego podręcznika 
  4. Dopasowany do Twojego tempa system powtórek (pamiętam o powtórkach za Ciebie) - dzięki czemu zapamiętasz słówka na trwałe
  5. Na życzenie zadania domowe do każdej lekcji
  6. Regularne porady językowe publikowane na fanpage FB
  7. Możliwość rezygnacji z nauki w dowolnej chwili – kursanci uczą się ze mną, bo są zadowoleni a nie dlatego, że trzyma ich umowa
  8. Możliwość przełożenia zajęć bez opłat (o ile zrobisz to do godziny 22:00 poprzedniego dnia)
  9. Motywację do nauki – jestem gotowy wymagać od Ciebie frekwencji i stymulować regularność nauki (nie należę do tych nauczycieli, którzy pobłażają i odpuszczają)
  10. Możliwe lekcje w 100% w języku angielskim

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
500 zadowolonych uczniów
10.2014 - aktualnie
12000 przeprowadzonych lekcji online

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Kiedyś miałem duży problem z gramatyką w języku angielskim, teraz dzięki korepetycjom wszystko jest łatwiejsze. Polecam serdecznie.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Polecam. Uczę się w szkole 11 miesięcy. Mój pracodawca widzi poprawę, pracuję w obsłudze klienta. Zależało mi przede wszystkim na znajomości języka biznesowego. Moja lektorka stanęła na wysokości zadania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.