Maria Praxmayer

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Kraków

O mnie

Absolwentka liceum po akademickim rozszerzeniu z matematyki. Wiecznie pogodna (jak na wzorową harcerkę przystało), kreatywna, pełna energii i pasji do nauczania. Przez 3 lata pracowałam z dziećmi w wieku szkoły podstawowej w ramach harcerstwa (wyjazdy i cotygodniowe zajęcia w roku szkolnym), od zeszłego roku zmieniłam pole działania na Akademię Przyszłości. Uwielbiam pracę z ludźmi i wierzę, że komunikacja rozwiązuje więcej problemów, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Podczas zajęć ze mną można liczyć na przyjazną atmosferę, zaangażowanie i szczerą chęć przekazania wiedzy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2017
Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krakowie
Klasa Hiszpańska
09.2017 - 04.2020
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie
Profil mat-fiz-ang
Kursy i szkolenia
12.2017
Kurs Przybocznych Zuchowych
Doświadczenie
10.2017 - 07.2019
ZHR, 20 KGZ "Kubusie Puchatki"
Zajmowałam się pracą z grupą dzieci 6-11 roku życia w trakcie wyjazdów i cotygodniowych zbiórek. Planowałam i prowadziłam zajęcia, organizowałam dodatkowe akcje, zarządzałam organizacją dnia i dbałam o dobre samopoczucie dzieci.
10.2019 - 06.2020
Akademia Przyszłości
Do moich zadań należały cotygodniowe spotkania z Podopiecznym, pomaganie w nauce, wspieranie w sprawach prywatnych i motywowanie.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.