Maria Praxmayer

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka20 - 50 / 60 min

Maria Praxmayer

Opis ogłoszenia

Absolwentka liceum na profilu z matematyką akademicką udzieli korepetycji, przygotuje do poprawki matury oraz roku lub pomoże rozwiązać zadania (ale  nie rozwiąże za ucznia). Dzięki działaniu w harcerstwie oraz ponad 3-letniemu udzielaniu korepetycji (w tym przygotowanie do poprawek) mam bardzo dobry kontakt i system pracy z dziećmi w wieku szkoły podstawowej, bez problemu tłumaczę materiał rówieśnikom, jestem kreatywna i dbam o jakoś współpracy oraz komunikacji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2017
Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krakowie
Klasa Hiszpańska
09.2017 - 04.2020
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie
Profil mat-fiz-ang
Kursy i szkolenia
12.2017
Kurs Przybocznych Zuchowych
Doświadczenie
10.2017 - 07.2019
ZHR, 20 KGZ "Kubusie Puchatki"
Zajmowałam się pracą z grupą dzieci 6-11 roku życia w trakcie wyjazdów i cotygodniowych zbiórek. Planowałam i prowadziłam zajęcia, organizowałam dodatkowe akcje, zarządzałam organizacją dnia i dbałam o dobre samopoczucie dzieci.
10.2019 - 06.2020
Akademia Przyszłości
Do moich zadań należały cotygodniowe spotkania z Podopiecznym, pomaganie w nauce, wspieranie w sprawach prywatnych i motywowanie.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.