Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Katowice
Tychy
Sosnowiec
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Tanieccena do ustalenia

Claudio

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Nauka salsy, bachaty- tego, co zwykle nazywamy "latino",
"Caraibico". Moja ogromna miłość do tańca, wieloletnia nauka i baaaardzo żywy styl prowadzenia zajęć sprawią, że na pewno wam się spodoba!! Nie chodzi o żmudną naukę kroków, a o to, abyście mogli swietnie się bawić i tańczyć ze wszystkimi na wieczorkach latino! / czy salsa, bachata, Latino dance lessons - I can teach you some nice moves so you can shine in any Latino disco ;) great fun guaranteed!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2017

      Na tą chwilę jestem z salsy i bachaty podopieczną Claudio i uważam że to świetny  trener pełen dobrej energi cierpliwości ,zaangażowania  pomimo mojego lęku i bariery językowej Claudio potrafi w zrozumiały i prosty sposób przekazać swoją wiedzę . Myślę że niemoglam trafić lepiej ,profesjonalizm w 100%

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.