Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Katowice
Tychy
Sosnowiec
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Faktura VAT

Claudio

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Claudio

O mnie

Pochodzę z Sycylii, w Polsce zajmuje się nauczaniem języka włoskiego oraz przekazywaniem mojej największej pasji, jaką jest taniec. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na lekcje.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2017

      Na tą chwilę jestem z salsy i bachaty podopieczną Claudio i uważam że to świetny  trener pełen dobrej energi cierpliwości ,zaangażowania  pomimo mojego lęku i bariery językowej Claudio potrafi w zrozumiały i prosty sposób przekazać swoją wiedzę . Myślę że niemoglam trafić lepiej ,profesjonalizm w 100%

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.