Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Katowice
Tychy
Sosnowiec
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 - 70 / 60 min

Claudio

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

ITALIANO PER TUTTI - jestem native speakerem, więc nie będzie wymówek z blokadą językową:) nauka w bardzo przyjemnej atmosferze, język żywy, mówiony, ale poziom jest dostosowany do każdego ucznia - osoby bardziej zaawansowane będą miały możliwość wzbogacić słownictwo, doszlifować akcent. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć we współpracy z Polskim nauczycielem, filologiem języka włoskiego w razie watpliwości gramatycznych. Miejsce, czas do ustalenia- duża dyspozycyjność, gwarantuję że nauka stanie się rozrywką!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2017

      Na tą chwilę jestem z salsy i bachaty podopieczną Claudio i uważam że to świetny  trener pełen dobrej energi cierpliwości ,zaangażowania  pomimo mojego lęku i bariery językowej Claudio potrafi w zrozumiały i prosty sposób przekazać swoją wiedzę . Myślę że niemoglam trafić lepiej ,profesjonalizm w 100%

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.