Michał Stork

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Gdańsk (osowa +7)
Gdynia (Chwarzno +4)
Inowrocław

Michał Stork

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Michał Stork

O mnie

Angielskiego uczę się od 8 roku życia, nauczam od 18 lat…Tyle lat nauki, niezliczone kursy, studia kierunkowe z filologii angielskiej i parę lat spędzonych w Anglii, tyle uczniów, grup, kursów, a ja nadal podchodzę z wielką pokorą do języka, który dał mi zawód, pasję i stał się medium dzięki któremu mogę rozwijać inne zainteresowania i poznawać wspaniałych ludzi. Studia w Instytucie Anglistyki na Uniwersytecie Gdańskim miały być planem awaryjnym, a stały się niesamowitą drogą rozwoju osobistego. Pomijając oczywisty wkład UG w rozwój mojego angielskiego, dzięki kadrze wydziału skrystalizowały się moje gusta językowe (British English), literackie i filmowe, a dzięki uniwersyteckiej grupie teatralnej Maybe Theatre Company, w której trzech przedsięwzięciach miałem okazję wystąpić, nabrałem pewności siebie i retorycznej ogłady, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że potrafię i chcę uczyć.Zanim Polska wstąpiła do UE, udało mi się wziąć udział w programie Concordii Work&Travel i spędzić 8 miesięcy pracując i zwiedzając Anglię. Wróciwszy do Polski by kontynuować studia, zacząłem pierwszą pracę w szkole językowej w Starogardzie Gdańskim, gdzie prowadziłem kursy General i Business English dla Polpharmy. Po roku pracy ponownie wyjechałem do Anglii, tym razem aby pracować i pisać pracę na temat przetłumaczonego wcześniej fragmentu prozy Martina Amisa. Po 14 miesiącach wróciłem do Gdańska by obronić dyplom w Katedrze Translatoryki UG i podjąłem decyzję aby zostać w Polsce i robić to co kocham i potrafię.W latach 2007-2012 jako freelancer prowadziłem kursy w korporacjach w Warszawie poprzez takie agencje jak Equals, Lang Ltc, Maximizing Communication i Lingua Nova. Uczyłem Business English w Nestle, TP SA, Vattenfall, OBI, Plus GSM i wielu mniejszych firmach. Prowadziłem zajęcia w fabryce Avon w Garwolinie, a także przez 2 lata prowadziłem kurs dla 40 policjantów w Komendzie Powiatowej w Otwocku w ramach Funduszu Kapitał Ludzki i przygotowań do Euro 2012.Od 2013 roku działam online prowadząc zajęcia przez internet. Jestem autorem platformy elearningowej CLASSLESS oraz autorskiego programu nauczania blended learning / teaching, opartego o intensywną pracę ucznia w domu i konwersacje podczas zajęć w klasie.Specjalizuję się w tłumaczeniach akademickich i biznesowych. Współpracuję z wydziałami Uniwersytetu Warszawskiego w dziedzinie tłumaczeń i korekcji i redakcji tekstów naukowych.Interesuję się masą różnych większych lub mniejszych tematów, ale przede wszystkim: muzyką (słuchanie, granie, tworzenie, koncerty…), gitarami wszelkiej maści, literaturą piękną i faktu (szczególnie polską, ale też ogólno-europejską), piłką nożną Premier League (wierny kibic Arsenalu Londyn od 12 lat), bieganiem i pedałowaniem, no i oczywiście językami obcymi (angielski i szwedzki).Michał Bocian

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2018 - 06.2018
Uniwersytet Gdański
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2013 - aktualnie
CLASSLESS
online education entrepreneur

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał Janowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Michał to niesamowicie cierpliwy trener językowy w zakresie Business English. Ma skuteczne metody działania - ja wybrałem akurat spotkania 2 razy w tygodniu i uważam, że to najlepsza formuła. Razem z systemem motywacyjnym na platformie online, postępy są łatwo, mówiąc biznesowo, mierzalne, a cele i ich realizacja przejrzysta. Michał ma też duże umiejętności coachingowe - konwersacje z nim stały się dla mnie źródłem rozwoju nie tylko w zakresie języka. Pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.