Michał Stork

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Gdańsk (osowa +7)
Gdynia (Chwarzno +4)
Inowrocław
Włocławek
Słupsk
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Moja strona: c l a s s l e s s . p l (wystawiam faktury). Mgr filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego, nauczyciel, tłumacz, proofreader, lingoholik i maniak angielskiego oraz kultury brytyjskiej, z 17 letnim stażem nauczania w firmach, szkołach, agencjach i prywatnie, uczy dorosłych, młodzież i kosmitów od rana do wieczora.

Możesz uczyć się ze mną co tydzień, ale posiadam także bardziej elastyczną formę współpracy, gdzie w niedzielę o 20.00 dostajesz mejl z możliwymi terminami i wybierasz lekcję wtedy kiedy Ci pasuje. What could be fairer than that, eh?

E-LEARNING (nauczanie przez Internet). Zajęcia ze mną w trybie classless, czyli poza klasą to nie tylko konwersacja przez narzędzia pracy online typu Skype To także praca na mojej prywatnej platformie internetowej (sam zbudowałem, a co!), która jest prosta w użyciu i oferuje potężne możliwości dydaktyczne - pozwala monitorować postępy uczniów, otwiera dostęp do dodatkowych ćwiczeń wspomagających naukę gramatyki, pisania, czytania, słuchania, a także mówienia (kilkuminutowe nagrania uczniów + informacja zwrotna nauczyciela)

Serdecznie zapraszam

Michał Bocian

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 15:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota07:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Michał Stork
online
80-333 Gdańsk
NIP: 5832381181

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2018 - 06.2018
Uniwersytet Gdański
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2013 - aktualnie
CLASSLESS
online education entrepreneur

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał Janowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Michał to niesamowicie cierpliwy trener językowy w zakresie Business English. Ma skuteczne metody działania - ja wybrałem akurat spotkania 2 razy w tygodniu i uważam, że to najlepsza formuła. Razem z systemem motywacyjnym na platformie online, postępy są łatwo, mówiąc biznesowo, mierzalne, a cele i ich realizacja przejrzysta. Michał ma też duże umiejętności coachingowe - konwersacje z nim stały się dla mnie źródłem rozwoju nie tylko w zakresie języka. Pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.