Pan Stanisław

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Płock
Wrocław
Poznań
Łódź
Katowice
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka160 - 180 / 60 min

Pan Stanisław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Pan Stanisław to ja - pasjonat nauk ścisłych, uczestnik i laureat wielu konkursów przedmiotowych (w tym dwukrotny finalista Olimpiady Fizycznej), z wykształcenia fizyk, nauczyciel korepetytor z doświadczeniem ponad 3800 godzin lekcji prywatnych z matematyki, fizyki i chemii na różnych poziomach trudności także po angielsku. Prywatnie wspinacz górski i narciarz.

Pan Stanisław to także mój zespół - nauczyciele (w tym moi dorośli już uczniowie), którymi kieruję, których szkolę i nad którymi czuwam, aby skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenie mogło więcej osób, niż sam mógłbym kiedykolwiek nauczyć.

Pan Stanisław to wreszcie powiększające się grono zadowolonych uczniów, którzy przy naszej pomocy rozwinęli swój nie tylko swój umysł, ale także charakter.

----

Nasza misja:

Kształcić uczniów tak, by przestali potrzebować korepetycji.

---

Nasze wartości:

1. Relacja z uczniem

Opytmalnym środowiskiem do przekazywania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności jest relacja z nauczycielem-mentorem oparta na wzajemnym szacunku i przyjaźni.  Dlatego budujemy relacje z uczniami i dbamy o nie, mając świadomość, że – tak jak w sporcie – wiele przeszkód do postępów siedzi przede wszystkim w psychice.

Budujemy zdrową pewność siebie i motywację opartą o rzetelnie zdobywaną wiedzę, pracę nad sobą i swoim charakterem. Nie motywujemy strachem i nie wpędzamy uczniów w wyścig szczurów – to nie nasza bajka . Nie obiecujemy też gruszek na wierzbie. Wiemy za to z całą pewnością, że dobrze zaplanowana i wytrwała praca zawsze przynosi efekty.

2. Slow learning - " slow food" edukacji

Tak jak przeciwieństwem fastfoodów jest trend zdrowego żywienia w oparciu o dobre jakościowo produkty, tak przeciwieństwem koncentracji na podejściu i technikach ZZZ (zakuj, zdaj, zapomnij) jest trend slow-learning . Chodzi tu o uważne budowanie zrozumienia ciągów przyczynowo-skutkowych na solidnych fundamentach tak, by nabywana wiedza była możliwie trwała, a uczeń uzyskiwał coraz większą samodzielność w jej zdobywaniu. Krótko mówiąc – by naprawdę rozumiał to, co z czego wynika, dlaczego i po co – wiązał ze sobą fakty, informacje i sposoby rozwiązywania.

Docelowo uczeń w pełni myśli krytycznie i samodzielnie , wyciągając logiczne wnioski, a nie będąc wytresowany do powielania utartych schematów.

Z naszego doświadczenia wynika, że slow-learning długofalowo daje znacznie lepsze i przede wszystkim trwałe efekty (szczególnie w przedmiotach ścisłych). Kształci także charakter i osobowość, co przekłada się na sukcesy w innych dziedzinach życia.

3. Trening sportowy

Nauka to też sport. Trenujemy nie ciało, a umysł – to jedyna różnica.Dlatego koncentrujemy się na treningu na granicy możliwości . Nic przecież nie da podnoszenie zbyt lekkich ciężarów (nie przybywa od tego siły). Próba podnoszenia zbyt ciężkich przekracza zaś możliwości i powoduje frustrację. My oznaczamy gdzie znajduje się granica obecnych możliwości ucznia i tak dobieramy obciążenie, by zmusić do go wysiłku, ale takiego, z którym sobie poradzi.

To najbardziej efektywna metoda i dzięki niej postęp w nauce jest możliwie najszybszy. Wiemy także z doświadczenia, że dla znacznej większości uczniów do osiągnięcia wyśmienitych postępów wystarczy ok. 20min dziennie kontaktu z odpowiednio przygotowanymi zadaniami. Dlatego wszystkim, którzy chcą, zapewniamy materiały do takiego codziennego treningu. Efekty kumulują się w czasie i potrafią zaskoczyć i rodziców i samych uczniów. 

Skąd taka cena?

Stosując powyższe metody nauczania z czystym sumieniem pobieramy za nasze lekcje odpowiednio wysokie wynagrodzenie. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, co przekłada się na skuteczność nauczania . Dajemy klientowi adekwatną wartość (np. w ciągu godziny przerabiamy tyle materiału, ile u innych korepetytorów przez 2, 3 czy 4 godziny).

Gdy uczeń przychodzi na lekcję z gotowymi pytaniami (wie, czego nie umie i nie ma konieczności uczyć od zera) lekcja zyskuje dodatkowo 2-3 razy na skuteczności.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2014 - aktualnie
Nauczyciel
Ponad 3200 godzin prywatnych lekcji z matematyki, fizyki, chemii i informatyki, udzielanych także po angielsku.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Polecam, polecam, zdecydowanie polecam. Pan Stanisław jest bardzo solidnym nauczycielem. Profesjonalnie, sumiennie i przede wszystkim skutecznie przekazuje wiedzę. Córka nawet nie dopuszczała do siebie myśli, aby zdawać fizykę na maturze. Po rocznych zajęciach z panem Stanisławem, maturę z fizyki na poziomie rozszerzonym zdała z bardzo dobrym wynikiem. Zatem olbrzymi plus również za umiejętną motywację. Oprócz wiedzy córka wyniosła z zajęć z panem Stanisławem wiarę w swoje możliwości i pewność siebie. Cena na pewno adekwatna do uzyskiwanych efektów. Zdecydowanie warto.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Pan Stanisław bardzo świetnie pomógł przygotować mi się do zaliczenia na studiach. Fizyka laboratorium ( strasznie to brzmi) okazała się być miłą przygodą z wspaniałym korepetytorem. Polecam każdej studentce i każdemu studentowi.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Pan Stanisław, pracuje z powodzeniem z moim synem już od kilku lat. Mateusz nie wyobraża sobie innego nauczyciela matematyki niż pan Stanisław. Główne powody to: umiejętność wytłumaczenia materiału, komunikatywność, zaangażowanie, ale co najważniejsze to wiedza nabyta w czasie lekcji z panem Stanisławem przekłada się na rezultaty w szkole. Dziękujemy!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Wspaniały nauczyciel ! Zaangażowany , sumienny i świetnie tłumaczy zawiłości fizyki. Córki wreszcie zrozumiały materiał i świetnie zdały egzamin gimnazjalny. Nauczyciel na 6!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Bardzo dobrze orientuje się w fizyce na poziomie uczelnianym. Potrafi wyjaśnić przystępnie trudne tematy. Ma dużą wiedzę nie tylko fizyczną ale i matematyczną.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Szczerze polecam, Pan Stanisław bardzo jasno i zrozumiale tłumaczy, lekcje są z humorem, przykładami z życia oraz dużą dozą cierpliwości do ucznia. Definitywnie bardzo dobry nauczyciel dla kogoś myślącego o maturze z fizyki.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Pan Stanisław posiada ogromną wiedzę, jest bardzo cierpliwy, tłumaczy jasno i przystępnie. Super atmosfera! Polecam!!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Polecam bardzo serdecznie, Pan Stanislaw tlumaczy bardzo spokojnie i zrozumiale. Bez wczesniejszego kontaktu z fizyka, egzamin zdalam w pierwszym terminie. bardzo polecam :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Pan Stanisław tłumaczy zadania spokojnie, krok po kroku, tak, że każdy może je zrozumieć. Jestem w pełni zadowolony z korepetycji.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

Pan Stanisław jest w mojej ocenie bardzo rzetelnym korepetytorem, który w dodatku wzbudza dużą sympatię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.