Pan Stanisław

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Płock
Wrocław
Poznań
Łódź
Katowice
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka160 - 180 / 60 min

Pan Stanisław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Pan Stanisław to ja - pasjonat nauk ścisłych, uczestnik i laureat wielu konkursów przedmiotowych (w tym dwukrotny finalista Olimpiady Fizycznej), z wykształcenia fizyk, nauczyciel korepetytor z doświadczeniem ponad 3800 godzin lekcji prywatnych z matematyki, fizyki i chemii na różnych poziomach trudności także po angielsku. Prywatnie wspinacz górski i narciarz.

Pan Stanisław to także mój zespół - nauczyciele (w tym moi dorośli już uczniowie), którymi kieruję, których szkolę i nad którymi czuwam, aby skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenie mogło więcej osób, niż sam mógłbym kiedykolwiek nauczyć.

Pan Stanisław to wreszcie powiększające się grono zadowolonych uczniów, którzy przy naszej pomocy rozwinęli zarówno swój umysł jak i charakter.

Wyparocwana przez nas metodyka pozwala skutecznie uczyć na dowolnym poziomie zaawansowania zarówno kursu jak i ucznia. Mieliśmy do czynienia zarówno z uczniami bardzo uzdolnionymi i zmotywowanymi, jak i szczególnie zrażonymi do przedmiotu (i do tego np. z dyskalkulią), a także ze z całym spektrum pomiędzy.

----

Nasza misja:

Kształcić uczniów tak, by przestali potrzebować korepetycji.

---

Nasze wartości:

1. Relacja z uczniem

Opytmalnym środowiskiem do przekazywania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności jest relacja z nauczycielem-mentorem oparta na wzajemnym szacunku i przyjaźni. Dlatego budujemy relacje z uczniami i dbamy o nie, mając świadomość, że – tak jak w sporcie – wiele przeszkód do postępów siedzi przede wszystkim w psychice.

Budujemy zdrową pewność siebie i motywację opartą o rzetelnie zdobywaną wiedzę, pracę nad sobą i swoim charakterem. Nie motywujemy strachem i nie wpędzamy uczniów w wyścig szczurów – to nie nasza bajka. Nie obiecujemy też gruszek na wierzbie, wiemy za to z całą pewnością, że dobrze zaplanowana i wytrwała praca zawsze przynosi efekty.

2. Slow learning - " slow food " edukacji

Tak jak przeciwieństwem fastfoodów jest trend zdrowego żywienia w oparciu o dobre jakościowo produkty, tak przeciwieństwem koncentracji na podejściu i technikach ZZZ (zakuj, zdaj, zapomnij) jest trend slow-learning . Chodzi tu o uważne budowanie zrozumienia ciągów przyczynowo-skutkowych na solidnych fundamentach tak, by nabywana wiedza była możliwie trwała, a uczeń uzyskiwał coraz większą samodzielność w jej zdobywaniu. Krótko mówiąc – by naprawdę rozumiał to, co z czego wynika, dlaczego i po co – wiązał ze sobą fakty, informacje i sposoby rozwiązywania.

Docelowo uczeń w pełni myśli krytycznie i samodzielnie , wyciągając logiczne wnioski, a nie będąc wytresowany do powielania utartych schematów.

Z naszego doświadczenia wynika, że slow-learning długofalowo daje znacznie lepsze i przede wszystkim trwałe efekty (szczególnie w przedmiotach ścisłych). Kształci także charakter i osobowość, co przekłada się na sukcesy w innych dziedzinach życia.

3. Trening sportowy

Nauka to też sport. Trenujemy nie ciało, a umysł – to jedyna różnica. Dlatego koncentrujemy się na treningu na granicy możliwości . Nic przecież nie da podnoszenie zbyt lekkich ciężarów (nie przybywa od tego siły). Próba podnoszenia zbyt ciężkich przekracza zaś możliwości i powoduje frustrację. My oznaczamy gdzie znajduje się granica obecnych możliwości ucznia i tak dobieramy obciążenie, by zmusić do go wysiłku, ale takiego, z którym sobie poradzi.

To najbardziej efektywna metoda i dzięki niej postęp w nauce jest możliwie najszybszy. Wiemy także z doświadczenia, że dla znacznej większości uczniów do osiągnięcia wyśmienitych postępów wystarczy ok. 20min dziennie kontaktu z odpowiednio przygotowanymi zadaniami. Dlatego wszystkim, którzy chcą, zapewniamy materiały do takiego codziennego treningu. Efekty kumulują się w czasie i potrafią zaskoczyć i rodziców i samych uczniów.

Skąd taka cena?

Stosując powyższe metody nauczania z czystym sumieniem pobieramy za nasze lekcje odpowiednio wysokie wynagrodzenie. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, co przekłada się na skuteczność nauczania . Dajemy klientowi adekwatną wartość (np. w ciągu godziny przerabiamy tyle materiału, ile u innych korepetytorów przez 2, 3 czy 4 godziny).

Gdy uczeń przychodzi na lekcję z gotowymi pytaniami (wie, czego nie umie i nie ma konieczności uczyć go zupełnie od zera) lekcja zyskuje dodatko 2-3 razy na efektywności.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2014 - aktualnie
Nauczyciel
Ponad 3200 godzin prywatnych lekcji z matematyki, fizyki, chemii i informatyki, udzielanych także po angielsku.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Polecam, polecam, zdecydowanie polecam. Pan Stanisław jest bardzo solidnym nauczycielem. Profesjonalnie, sumiennie i przede wszystkim skutecznie przekazuje wiedzę. Córka nawet nie dopuszczała do siebie myśli, aby zdawać fizykę na maturze. Po rocznych zajęciach z panem Stanisławem, maturę z fizyki na poziomie rozszerzonym zdała z bardzo dobrym wynikiem. Zatem olbrzymi plus również za umiejętną motywację. Oprócz wiedzy córka wyniosła z zajęć z panem Stanisławem wiarę w swoje możliwości i pewność siebie. Cena na pewno adekwatna do uzyskiwanych efektów. Zdecydowanie warto.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Pan Stanisław bardzo świetnie pomógł przygotować mi się do zaliczenia na studiach. Fizyka laboratorium ( strasznie to brzmi) okazała się być miłą przygodą z wspaniałym korepetytorem. Polecam każdej studentce i każdemu studentowi.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Pan Stanisław, pracuje z powodzeniem z moim synem już od kilku lat. Mateusz nie wyobraża sobie innego nauczyciela matematyki niż pan Stanisław. Główne powody to: umiejętność wytłumaczenia materiału, komunikatywność, zaangażowanie, ale co najważniejsze to wiedza nabyta w czasie lekcji z panem Stanisławem przekłada się na rezultaty w szkole. Dziękujemy!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Wspaniały nauczyciel ! Zaangażowany , sumienny i świetnie tłumaczy zawiłości fizyki. Córki wreszcie zrozumiały materiał i świetnie zdały egzamin gimnazjalny. Nauczyciel na 6!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Bardzo dobrze orientuje się w fizyce na poziomie uczelnianym. Potrafi wyjaśnić przystępnie trudne tematy. Ma dużą wiedzę nie tylko fizyczną ale i matematyczną.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Szczerze polecam, Pan Stanisław bardzo jasno i zrozumiale tłumaczy, lekcje są z humorem, przykładami z życia oraz dużą dozą cierpliwości do ucznia. Definitywnie bardzo dobry nauczyciel dla kogoś myślącego o maturze z fizyki.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Pan Stanisław posiada ogromną wiedzę, jest bardzo cierpliwy, tłumaczy jasno i przystępnie. Super atmosfera! Polecam!!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Polecam bardzo serdecznie, Pan Stanislaw tlumaczy bardzo spokojnie i zrozumiale. Bez wczesniejszego kontaktu z fizyka, egzamin zdalam w pierwszym terminie. bardzo polecam :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Pan Stanisław tłumaczy zadania spokojnie, krok po kroku, tak, że każdy może je zrozumieć. Jestem w pełni zadowolony z korepetycji.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

Pan Stanisław jest w mojej ocenie bardzo rzetelnym korepetytorem, który w dodatku wzbudza dużą sympatię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.