Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Kraków
Skawina
Libertów
Myślenice
Mogilany
Sucha Beskidzka
Maków Podhalański
Wadowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka120 / 60 min

Stanisław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji z fizyki!

Mam w życiu wiele pasji - jedną z nich są nauki ścisłe. Czymś co się kocha, człowiek chce się dzielić i tak właśnie jest w moim przypadku. Na lekcjach poza wiedzą pragnę podzielić się pasją i zainteresowaniem - wtedy zrozumienie przychodzi znacznie łatwiej.

W czasie lekcji koncentruję się na tym, by uczeń rozumiał co robi. Nauki ścisłe całe opierają się na zrozumieniu, zaś umiejętnośc logicznego myślenia i wnioskowania to najcenniejsza rzecz, jaką można przekazać. Przyda się ona każdemu.

Uczenie jest dla mnie pasją i przyjemnością, więc na lekcjach możesz się spodziewać sympatycznej atmosfery.

Lekcji udzielam legalnie, na życzenie wystawiam faktury vat.

-------

Udzielam też lekcji matematyki (jako fizyk muszę ją umieć bardzo dobrze), a także łączonych lekcji z matematyki i fizyki.

Na poziomie gimnazjum udzielam również łączonych korepetycji z matematyki-fizyki-chemii. Na każdej lekcji przerabiamy to, co aktualnie sprawia więcej problemu lub z czego "grozi" sprawdzian.

-------
 

O mnie:

Jestem studentem V roku fizyki teoretycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, od wielu lat interesuje się naukami ścisłymi. W szkole średniej byłem laureatem wielu konkursów z dziedziny fizyki, matematyki, a nawet chemii. Moim największym osiągnięciem jest dwukrotny awans do ogólnopolskiego finału Olimpiady Fizycznej.

Proponuję lekcje w elastycznych terminach, dostosowane do konkretnych potrzeb, w tym pomoc w przygotowaniu do matury, także z dojazdem do ucznia w Krakowie i okolicach. Jeśli chodzi o pomoc studentom, udzielam korepetycji studentom niższych lat.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2014 - aktualnie
Nauczyciel
Ponad 600 godzin prywatnych lekcji z matematyki, fizyki, chemii i informatyki. Także po angielsku.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Wspaniały nauczyciel ! Zaangażowany , sumienny i świetnie tłumaczy zawiłości fizyki. Córki wreszcie zrozumiały materiał i świetnie zdały egzamin gimnazjalny. Nauczyciel na 6!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Bardzo dobrze orientuje się w fizyce na poziomie uczelnianym. Potrafi wyjaśnić przystępnie trudne tematy. Ma dużą wiedzę nie tylko fizyczną ale i matematyczną.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Szczerze polecam, Pan Stanisław bardzo jasno i zrozumiale tłumaczy, lekcje są z humorem, przykładami z życia oraz dużą dozą cierpliwości do ucznia. Definitywnie bardzo dobry nauczyciel dla kogoś myślącego o maturze z fizyki.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Pan Stanisław posiada ogromną wiedzę, jest bardzo cierpliwy, tłumaczy jasno i przystępnie. Super atmosfera! Polecam!!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Polecam bardzo serdecznie, Pan Stanislaw tlumaczy bardzo spokojnie i zrozumiale. Bez wczesniejszego kontaktu z fizyka, egzamin zdalam w pierwszym terminie. bardzo polecam :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Pan Stanisław tłumaczy zadania spokojnie, krok po kroku, tak, że każdy może je zrozumieć. Jestem w pełni zadowolony z korepetycji.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

Pan Stanisław jest w mojej ocenie bardzo rzetelnym korepetytorem, który w dodatku wzbudza dużą sympatię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.