Pan Stanisław

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Płock
Wrocław
Poznań
Łódź
Katowice
Gdańsk

Pan Stanisław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Pan Stanisław

O mnie

Pan Stanisław to ja - pasjonat nauk ścisłych, uczestnik i laureat wielu konkursów przedmiotowych (w tym dwukrotny finalista Olimpiady Fizycznej), z wykształcenia fizyk, nauczyciel korepetytor z doświadczeniem ponad 3000 godzin lekcji prywatnych z matematyki, fizyki i chemii na różnych poziomach trudności także po angielsku. Prywatnie wspinacz górski i narciarz.Pan Stanisław to także mój zespół - nauczyciele (w tym moi dorośli już uczniowie), którymi kieruję, których szkolę i nad którymi czuwam, aby skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenie mogło więcej osób, niż sam mógłbym kiedykolwiek nauczyć.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2014 - aktualnie
Nauczyciel
Ponad 3200 godzin prywatnych lekcji z matematyki, fizyki, chemii i informatyki, udzielanych także po angielsku.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Polecam, polecam, zdecydowanie polecam. Pan Stanisław jest bardzo solidnym nauczycielem. Profesjonalnie, sumiennie i przede wszystkim skutecznie przekazuje wiedzę. Córka nawet nie dopuszczała do siebie myśli, aby zdawać fizykę na maturze. Po rocznych zajęciach z panem Stanisławem, maturę z fizyki na poziomie rozszerzonym zdała z bardzo dobrym wynikiem. Zatem olbrzymi plus również za umiejętną motywację. Oprócz wiedzy córka wyniosła z zajęć z panem Stanisławem wiarę w swoje możliwości i pewność siebie. Cena na pewno adekwatna do uzyskiwanych efektów. Zdecydowanie warto.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Pan Stanisław bardzo świetnie pomógł przygotować mi się do zaliczenia na studiach. Fizyka laboratorium ( strasznie to brzmi) okazała się być miłą przygodą z wspaniałym korepetytorem. Polecam każdej studentce i każdemu studentowi.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Pan Stanisław, pracuje z powodzeniem z moim synem już od kilku lat. Mateusz nie wyobraża sobie innego nauczyciela matematyki niż pan Stanisław. Główne powody to: umiejętność wytłumaczenia materiału, komunikatywność, zaangażowanie, ale co najważniejsze to wiedza nabyta w czasie lekcji z panem Stanisławem przekłada się na rezultaty w szkole. Dziękujemy!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Wspaniały nauczyciel ! Zaangażowany , sumienny i świetnie tłumaczy zawiłości fizyki. Córki wreszcie zrozumiały materiał i świetnie zdały egzamin gimnazjalny. Nauczyciel na 6!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Bardzo dobrze orientuje się w fizyce na poziomie uczelnianym. Potrafi wyjaśnić przystępnie trudne tematy. Ma dużą wiedzę nie tylko fizyczną ale i matematyczną.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Szczerze polecam, Pan Stanisław bardzo jasno i zrozumiale tłumaczy, lekcje są z humorem, przykładami z życia oraz dużą dozą cierpliwości do ucznia. Definitywnie bardzo dobry nauczyciel dla kogoś myślącego o maturze z fizyki.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Pan Stanisław posiada ogromną wiedzę, jest bardzo cierpliwy, tłumaczy jasno i przystępnie. Super atmosfera! Polecam!!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Polecam bardzo serdecznie, Pan Stanislaw tlumaczy bardzo spokojnie i zrozumiale. Bez wczesniejszego kontaktu z fizyka, egzamin zdalam w pierwszym terminie. bardzo polecam :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Pan Stanisław tłumaczy zadania spokojnie, krok po kroku, tak, że każdy może je zrozumieć. Jestem w pełni zadowolony z korepetycji.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

Pan Stanisław jest w mojej ocenie bardzo rzetelnym korepetytorem, który w dodatku wzbudza dużą sympatię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.