Weronika Kuncewicz

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
łacina30 - 45 / 60 min

Weronika Kuncewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Nauka języka od podstaw, pomoc w przygotowaniu do zajęć, matury czy olimpiady. W pierwszym przypadku najchętniej metodą naturalną - czyli  przez używanie języka, nie przepisywanie tabelek i list słówek. Jest to bardzo efektywny i satysfakcjonujący sposób nauki w przeciwieństwie do tłumaczenia tekstów ze słownikiem i tabelami.  W zależności od zapotrzebowania jednak można liczyć zarówno na przejrzysty wykład gramatyki łacińskiej jak i anegdoty z życia starożytnych wzięte, masę ciekawostek etymologicznych, naukę poprawnej wymowy (zwłaszcza restytuowanej) i recytacji poezji.

W ramach studiów miałam do tej pory ponad sześćset godzin zajęć z języka łacińskiego i nie mniej niż drugie tyle pracy własnej/ dokształcania poza uczelnią. (Obecnie studiuję filologię klasyczną na II stopniu). 
Języki klasyczne są piękne:) 

Można mnie łatwo znaleźć na facebooku, najszybciej odpisuję przez messengera.

Cena jest do ustalenia, inaczej wycenię skonsultowanie tłumaczenia na poziomie liceum, inaczej omawianie poezji Horacego po łacinie.

Dostępność

Poniedziałek05:30 - 22:00
Wtorek05:30 - 22:00
Środa05:30 - 22:00
Czwartek05:30 - 22:00
Piątek05:30 - 22:00
Sobota05:30 - 22:00
Niedziela05:30 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
KUL
Licencjat
filozofia
09.2019 - aktualnie
KUL
filologia klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2021

Serdecznie polecam ! Osoba zaangażowana w swoją pracę, kompetentna i miła:) Wyniki mówią same za siebie.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Bardzo polecam wszystkim Weronikę, przygotowała mnie bardzo dobrze pod egzamin ustny z łaciny, mimo krótkiej współpracy mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Weronika jest niezwykle cierpliwą i wyrozumiałą osobą. Zajęcia z nią to sama przyjemność, miło słucha się kogoś kto opowiada z taką pasją do słowa i zamiłowaniem do kultury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.