Weronika Kuncewicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
łacina20 - 30 / 60 min

Weronika Kuncewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Nauka języka od podstaw, pomoc w przygotowaniu do zajęć, matury czy olimpiady. W pierwszym przypadku najchętniej metodą naturalną - czyli  przez używanie języka, nie wkuwanie tabelek. Jest to bardzo efektywny i satysfakcjonujący sposób nauki w przeciwieństwie do tłumaczenia tekstów ze słownikiem i tabelami.  W zależności od zapotrzebowania jednak można liczyć zarówno na przejrzysty wykład gramatyki łacińskiej jak i anegdoty z życia starożytnych wzięte, masę ciekawostek etymologicznych, naukę poprawnej wymowy i recytacji poezji.

W ramach studiów miałam do tej pory ponad pięćset godzin zajęć z języka łacińskiego i nie mniej niż drugie tyle pracy własnej/ dokształcania poza uczelnią. Języki klasyczne są piękne:)

Dostępność

Poniedziałek20:00 - 21:00
Wtorek18:20 - 22:00
Środa16:00 - 22:00
Czwartek19:00 - 22:00
Piątek18:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
KUL
filozofia, filologia klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Bardzo polecam wszystkim Weronikę, przygotowała mnie bardzo dobrze pod egzamin ustny z łaciny, mimo krótkiej współpracy mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Weronika jest niezwykle cierpliwą i wyrozumiałą osobą. Zajęcia z nią to sama przyjemność, miło słucha się kogoś kto opowiada z taką pasją do słowa i zamiłowaniem do kultury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.