Weronika Kuncewicz

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Greka jest piękna, jednak, jak pisał Platon, piękne rzeczy są trudne. Warto niemniej jednak wysiłek związany z nauką tego języka podjąć; lecz by nie był on większy niż to konieczne, a sam proces uczenia się skuteczny, warto mieć nauczyciela. Oczywiście poza pełnowymiarową nauką mogę udzielić korepetycji.Obecnie jestem na drugim stopniu filologii klasycznej, mam licencjat z filozofii; wiedza  związana z tymi kierunkami powinna nieco ubogacać zajęcia. Interesuję się też semiotyką, muzyką (w tym rekonstrukcjami muzyki antycznej).Różnica w cenie wynika z różnych zapotrzebowań; nie wymaga ode mnie większego przygotowania wprowadzenie do gramatyki greckiej czy nauka wymowy, ale już omawianie tekstu czy nauka skoncentrowana na mówieniu po starogrecku (tej umiejętności sama się dopiero uczę), wymaga poświęcenia dodatkowego czasu.Ogłoszenie w zasadzie bardziej dla idei niż pieniędzy, ale zbieram m.in. na porządny słownik grecki:) *udzielam lekcji greki antycznej, nie nowogreckiego

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
KUL
Licencjat
filozofia
09.2019 - aktualnie
KUL
filologia klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2021

Serdecznie polecam ! Osoba zaangażowana w swoją pracę, kompetentna i miła:) Wyniki mówią same za siebie.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Bardzo polecam wszystkim Weronikę, przygotowała mnie bardzo dobrze pod egzamin ustny z łaciny, mimo krótkiej współpracy mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Weronika jest niezwykle cierpliwą i wyrozumiałą osobą. Zajęcia z nią to sama przyjemność, miło słucha się kogoś kto opowiada z taką pasją do słowa i zamiłowaniem do kultury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.