Weronika Kuncewicz

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Lublin

Weronika Kuncewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Weronika Kuncewicz

O mnie

Studiuję filozofię i filologię klasyczną. Uważam, że języków klasycznych należy uczyć jako żywych - nauka jest wówczas znacznie efektywniejsza, a starożytni autorzy mogą naprawdę przemawiać do nas, gdy język dzieł będzie powiązany jakoś z naszym doświadczeniem, życiem - to połączenie zaś jest konstytuowane przez używanie języka, nie samo tłumaczenie i wykuwanie tabelek. Ideę ożywiania języków uważanych niesłusznie za martwe (współcześnie jest wielu ludzi potrafiących płynnie się posługiwać łaciną) realizuję również poprzez wykonywanie poezji antycznej w wersji takiej jak to dawniej było - przy akompaniamencie liry.

Tu śpiewam/opowiadam o muzyce antycznej:

https://youtu.be/StaCTXi6dQQ

https://youtu.be/oaWBx-6LfQY?t=222

W ramach studiów miałam do tej pory ponad sześćset godzin zajęć z języka łacińskiego i nie mniej niż drugie tyle pracy własnej/ dokształcania poza uczelnią.W filozofii interesuje mnie przede wszystkim semiotyka, język; jaka jest relacja języka do świata, czy istnieje myślenie pozajęzykowe, czym jest znaczenie etc. Również: filozofia starożytna (zwłaszcza stoicyzm), logika, twórczość filozofów egzystencjalnych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
KUL
Licencjat
filozofia
09.2019 - aktualnie
KUL
filologia klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2021

Serdecznie polecam ! Osoba zaangażowana w swoją pracę, kompetentna i miła:) Wyniki mówią same za siebie.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Bardzo polecam wszystkim Weronikę, przygotowała mnie bardzo dobrze pod egzamin ustny z łaciny, mimo krótkiej współpracy mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Weronika jest niezwykle cierpliwą i wyrozumiałą osobą. Zajęcia z nią to sama przyjemność, miło słucha się kogoś kto opowiada z taką pasją do słowa i zamiłowaniem do kultury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.