Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Kraków
Wrocław

Angelika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Angelika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2023

Lektorka jest przemiłą osobą. Lekcje są ciekawie zorganizowane, urozmaicone i są częste powtórki nowych słówek. Dużo konwersacji i dodatkowych materiałów. Widzę mój progres. Znalazłam taką lektorkę jakiej szukałam! Bardzo polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Naukę u Angeliki rozpoczęłam kilka lat temu. Musiałam jednak zrobić przerwę w nauce(narodziny dziecka), a jak chciałam wrócić na zajęcia to nie było już dostępnych miejsc. W międzyczasie miałam zajęcia z trzema różnymi lektorami. Po kilku latach udało mi się wrócić do Angeliki:)) Nikt nie dorównuje Angelice w prowadzeniu zajęć.
Profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Zajęcia są ciekawe, gramatyka bardzo jasno wytłumaczona.
Lektorka zdecydowanie jest z lektorką z powołania. Lekcje urozmaica grami i quizami. Do tego wszystkiego super prowadzi konwersacje! :)
O ile uda Wam się zgrać termin, nie wahajcie się ani sekundy!
Jeśli chcecie pięknie mówić po włosku to naprawdę warto!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Uczę się włoskiego od 2 lat. Naukę zaczynałam od podstaw z aplikacją, po kilku miesiącach uznałam, że to za mało. Miałam szczęście, że trafiłam na tak wspaniałą, cierpliwą i rzetelną nauczycielkę. Lektorka jest do każdej lekcji świetnie przygotowana. Na każde zajęcia otrzymuję materiały, nie są to zajęcia z podręcznikiem. Owszem, czasami korzystamy z książek, ale nie są bazą do naszych zajęć. Obecnie świetnie się komunikuję językiem włoskim, bez problemu rozumiem rodowitych Włochów. Intensywność zajęć to 2 lekcje w tygodniu z wakacyjnymi przerwami. Uważam, że to super efekt, bo są języki, których uczę się dłużej, a efekt niestety nie jest zadowalający. Z całego serca polecam!

avatar
Pat
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2020

Najlepsza nauczycielka jaką miałam! Cierpliwa, nie patrzy na zegarek, odpowiada na pytania nawet po lekcjach. Angelika prowadzi zajęcia z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a jednocześnie nie ma dystansu nauczyciel - uczeń. Atmosfera jest luźna, co sprzyja nauczaniu. Mam tylko jedną godzinkę tygodniowo, a efekty naszej współpracy są bardzo widoczne i potwierdzają to moi włoscy znajomi. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Nauczycielka jest zawsze doskonale przygotowana do lekcji. Podczas zajęć panuje luźna i swobodna atmosfera. Angelika uczy także moją 14 letnią córkę. Ma doskonale podejście do nastolatków pokazując , że nauka języka to przyjemność , a nie nudny obowiązek.

Bardzo polecam:)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2018

Jeśli ktoś pyta o zajęcia z włoskiego, pierwszą osobą, którą polecam jest Angela. Wypróbowałem wiele opcji nauki i Angela jest wg mnie najlepsza. Wielu nauczycielom po prostu się nie chce, a po tej lektorce widać, że zależy jej na postępach ucznia.

Ma też ogromną wiedzę na temat tego, jak tłumaczyć materiał oraz jest cierpliwa. Zajęcia przeprowadza w taki sposób, że nie można się na nich nudzić. Jest różnorodność, nie ma monotonii. a jeśli kursant zastosuje się do poleceń lektorki w zakresie pracy samodzielnej, to może liczyć na szybkie efekty.

Czyli w skrócie, jeśli zależy Ci na rezultatach, masz dość przeciętnych nauczycieli i szukasz kogoś, z kim w końcu się przełamiesz i zrobisz konkretne postępy, to wypróbuj zajęcia z Angelą. Lekcje warte każdej ceny. POLECAM

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Świetna lektorka i nauczycielka, pełna optymizmu i zamiłowania do tego co robi.
Każda nasza lekcja to niezwykła przygoda. Muzyka, artykuły, autentyczne dialogi, gry i inne materiały sprawiają, że lekcje nigdy nie są nudne, a każda godzina nauki mija zbyt szybko. Cena również bardzo atrakcyjna jak na ten poziom nauczania. Ocena "bardzo dobra" dla tej lektorki to zdecydowanie za mało! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Przesympatyczna osoba, bardzo kompetentna. Podczas zajęć pracujemy nad różnymi aspektami języka: gramatyką, słownictwem, konwersacjami. Nie brakuje także ciekawostek na temat Włoch i ich mieszkańców. Lekcje mijają migiem co świadczy tylko o tym, że są bardzo ciekawe.
Polecam serdecznie!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Pracuję we włoskiej firmie co wiąże się z częstymi delegacjami do Włoch. Kilka lat temu zacząłem się uczyć włoskiego. Było to moje czwarte podejście do języka włoskiego. Jestem tzw. językowym beztalenciem. Na ogłoszenie trafiłem po przejściach z innymi lektorkami kiedy bylem naprawdę zrezygnowany. Na lekcjach z Angeliką odzyskałem nadzieję, że dam radę mówić po włosku. Do lekcji podchodzę z czystą przyjemnością, sprawiają mi radość. W tej chwili rozmawiam w języku włoskim bez większych problemów. Nie zamienię lektorki na żadną inną.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2018

Rewelacja, nauczyłam się komunikatywnego włoskiego w kilka miesięcy!!! Nie mogę w to uwierzyć, świetna lektorka!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2018

Nie mogłam trafić lepiej! :)
Zajęcia z Angeliką to nauka żywego języka bez sztampowych podręczników i przynudzania!
Wybrałam zajęcia przez Skype i jestem zachwycona tym rozwiązaniem. Lekcje odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Konwersacje, fragmenty wideo, nagrania mp3, gramatyka + słownictwo, wspólne ćwiczenia i prace domowe pozwalające utrwalić wiadomości - pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Rewelacja, takiej osoby szukałam. Zajęcia z Angeliką to dla mnie sama przyjemność. Gorąco polecam! :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2018

Lektorka jest spokojna, wyrozumiała i bardzo sympatyczna. A co najważniejsze - doskonale tłumaczy i z poczuciem humoru znosi moje błędy ;) dobra atmosfera na lekcji sprawia, że gadam bez obaw, a to najlepszy sposób na naukę.

avatar
Eliou
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Bardzo ciekawe lekcje, mowie coraz lepiej po polsku! Dziekuje!

avatar
Baranowska Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

If you really want to learn Polish faster I think that these lessons are for you. I wanted to get ready for my exams so I had to revise some parts of Polish grammar. It was very nice to study with Angelika. Everything was explained very clearly and in a simple manner, so that I could understand everything without any problems. Right now I can learn effortlessly new vocabulary and confusing grammar. Thanks to this course I passed my exams. I'm very happy, thank you.

avatar
Mira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Super nauczycielka, bardzo lubię nasze lekcje!!! Nie uczę się gramatyki, a po prostu naturalnie mówię po polsku:)

avatar
Carmen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Świetna nauczycielka! Ucze sie u niej polskiego jezyka od 2 lat i jestem bardzo zadowolona! Mowie bardzo dobrze, pisze dobrze. Na lekcjach tylko mówimy, rozmawiamy na wszystkie tematy! Nauczycielka sympatyczna i pomocna! Malo gramatyki, duzo rozmow. Nauczycielka jest native speaker, dzieki temu słucham polski akcent cały czas! Polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.