Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Kraków
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka włoskiego przy pysznej włoskiej kawie na Skype lub w siedzibie mojej szkoły w Trójmieście. Jestem absolwentką filologii włoskiej, pasjonatką kultury śródziemnomorskiej i właścicielką szkoły językowej. Stawiam nacisk na konwersacje i bezstresowe mówienie. Pomagam ludziom przełamać bariery językowe oraz nauczyć się włoskiego w taki sposób, aby mówili pewnie i bezstresowo. Angażuję się w 100% w nauczanie każdego z moich uczniów i tego samego oczekuję w zamian. Większość materiałów opracowuję samodzielnie.  Wykorzystuję nowoczesne metody nauczania korzystając z nieskończonych możliwości jakie dają nam w dzisiejszych czasach multimedia. Pracując ze mną nad swoim włoskim, uczysz się przez cały czas (nie tylko podczas lekcji).Korzystam z podręcznika "Nuovo Espresso Italiano", Wysyłam włoskie artykuły, filmiki, tłumaczenia zdań.

Specjalizuję się w przełamywaniu bariery w mówieniu, pierwsze efekty widać już po pierwszych miesiącu!

Realizuję kurs zarówno w modelu "na żywo" w Gdyni, jak i przez SKYPE, dzięki temu mogę dopasować się do Twojej lokalizacji. Ta druga opcja zaoszczędza też masę Twojego czasu, którego nie musisz marnować na dojazdy.

Jeżeli jeszcze nie mówisz po włosku to pomogę Ci dojść od podstaw do poziomu swobodnej komunikacji . Uważam, że każdy kto kocha włoskie podróże, kulturę, kuchnię może bez problemu nauczyć się włoskiego. Opracowane przeze mnie metody rewelacyjnie sprawdzają się już od kilku lat :)

Nie zawsze mogę odebrać telefon, dlatego proszę o kontaktowanie się poprzez formularz "Napisz do korepetytora". 

Lekcja indywidualna

60zł/45min.
80zł/60min. 
100zł/90min. 

Lekcja w 2 osobowej grupie 100zł/60min. - 50zł/os. 

Minimalna ilość lekcji w miesiącu: 4 lub 5. 
Płatności za lekcje dokonuje się na początku miesiąca za miesiąc nauki, wszystkie lekcje muszą być wykorzystane w danym miesiącu. 

Zapraszam serdecznie!
A presto! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2023

Lektorka jest przemiłą osobą. Lekcje są ciekawie zorganizowane, urozmaicone i są częste powtórki nowych słówek. Dużo konwersacji i dodatkowych materiałów. Widzę mój progres. Znalazłam taką lektorkę jakiej szukałam! Bardzo polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Naukę u Angeliki rozpoczęłam kilka lat temu. Musiałam jednak zrobić przerwę w nauce(narodziny dziecka), a jak chciałam wrócić na zajęcia to nie było już dostępnych miejsc. W międzyczasie miałam zajęcia z trzema różnymi lektorami. Po kilku latach udało mi się wrócić do Angeliki:)) Nikt nie dorównuje Angelice w prowadzeniu zajęć.
Profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Zajęcia są ciekawe, gramatyka bardzo jasno wytłumaczona.
Lektorka zdecydowanie jest z lektorką z powołania. Lekcje urozmaica grami i quizami. Do tego wszystkiego super prowadzi konwersacje! :)
O ile uda Wam się zgrać termin, nie wahajcie się ani sekundy!
Jeśli chcecie pięknie mówić po włosku to naprawdę warto!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Uczę się włoskiego od 2 lat. Naukę zaczynałam od podstaw z aplikacją, po kilku miesiącach uznałam, że to za mało. Miałam szczęście, że trafiłam na tak wspaniałą, cierpliwą i rzetelną nauczycielkę. Lektorka jest do każdej lekcji świetnie przygotowana. Na każde zajęcia otrzymuję materiały, nie są to zajęcia z podręcznikiem. Owszem, czasami korzystamy z książek, ale nie są bazą do naszych zajęć. Obecnie świetnie się komunikuję językiem włoskim, bez problemu rozumiem rodowitych Włochów. Intensywność zajęć to 2 lekcje w tygodniu z wakacyjnymi przerwami. Uważam, że to super efekt, bo są języki, których uczę się dłużej, a efekt niestety nie jest zadowalający. Z całego serca polecam!

avatar
Pat
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2020

Najlepsza nauczycielka jaką miałam! Cierpliwa, nie patrzy na zegarek, odpowiada na pytania nawet po lekcjach. Angelika prowadzi zajęcia z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a jednocześnie nie ma dystansu nauczyciel - uczeń. Atmosfera jest luźna, co sprzyja nauczaniu. Mam tylko jedną godzinkę tygodniowo, a efekty naszej współpracy są bardzo widoczne i potwierdzają to moi włoscy znajomi. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Nauczycielka jest zawsze doskonale przygotowana do lekcji. Podczas zajęć panuje luźna i swobodna atmosfera. Angelika uczy także moją 14 letnią córkę. Ma doskonale podejście do nastolatków pokazując , że nauka języka to przyjemność , a nie nudny obowiązek.

Bardzo polecam:)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2018

Jeśli ktoś pyta o zajęcia z włoskiego, pierwszą osobą, którą polecam jest Angela. Wypróbowałem wiele opcji nauki i Angela jest wg mnie najlepsza. Wielu nauczycielom po prostu się nie chce, a po tej lektorce widać, że zależy jej na postępach ucznia.

Ma też ogromną wiedzę na temat tego, jak tłumaczyć materiał oraz jest cierpliwa. Zajęcia przeprowadza w taki sposób, że nie można się na nich nudzić. Jest różnorodność, nie ma monotonii. a jeśli kursant zastosuje się do poleceń lektorki w zakresie pracy samodzielnej, to może liczyć na szybkie efekty.

Czyli w skrócie, jeśli zależy Ci na rezultatach, masz dość przeciętnych nauczycieli i szukasz kogoś, z kim w końcu się przełamiesz i zrobisz konkretne postępy, to wypróbuj zajęcia z Angelą. Lekcje warte każdej ceny. POLECAM

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Świetna lektorka i nauczycielka, pełna optymizmu i zamiłowania do tego co robi.
Każda nasza lekcja to niezwykła przygoda. Muzyka, artykuły, autentyczne dialogi, gry i inne materiały sprawiają, że lekcje nigdy nie są nudne, a każda godzina nauki mija zbyt szybko. Cena również bardzo atrakcyjna jak na ten poziom nauczania. Ocena "bardzo dobra" dla tej lektorki to zdecydowanie za mało! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Przesympatyczna osoba, bardzo kompetentna. Podczas zajęć pracujemy nad różnymi aspektami języka: gramatyką, słownictwem, konwersacjami. Nie brakuje także ciekawostek na temat Włoch i ich mieszkańców. Lekcje mijają migiem co świadczy tylko o tym, że są bardzo ciekawe.
Polecam serdecznie!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Pracuję we włoskiej firmie co wiąże się z częstymi delegacjami do Włoch. Kilka lat temu zacząłem się uczyć włoskiego. Było to moje czwarte podejście do języka włoskiego. Jestem tzw. językowym beztalenciem. Na ogłoszenie trafiłem po przejściach z innymi lektorkami kiedy bylem naprawdę zrezygnowany. Na lekcjach z Angeliką odzyskałem nadzieję, że dam radę mówić po włosku. Do lekcji podchodzę z czystą przyjemnością, sprawiają mi radość. W tej chwili rozmawiam w języku włoskim bez większych problemów. Nie zamienię lektorki na żadną inną.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2018

Rewelacja, nauczyłam się komunikatywnego włoskiego w kilka miesięcy!!! Nie mogę w to uwierzyć, świetna lektorka!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2018

Nie mogłam trafić lepiej! :)
Zajęcia z Angeliką to nauka żywego języka bez sztampowych podręczników i przynudzania!
Wybrałam zajęcia przez Skype i jestem zachwycona tym rozwiązaniem. Lekcje odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Konwersacje, fragmenty wideo, nagrania mp3, gramatyka + słownictwo, wspólne ćwiczenia i prace domowe pozwalające utrwalić wiadomości - pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Rewelacja, takiej osoby szukałam. Zajęcia z Angeliką to dla mnie sama przyjemność. Gorąco polecam! :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2018

Lektorka jest spokojna, wyrozumiała i bardzo sympatyczna. A co najważniejsze - doskonale tłumaczy i z poczuciem humoru znosi moje błędy ;) dobra atmosfera na lekcji sprawia, że gadam bez obaw, a to najlepszy sposób na naukę.

avatar
Eliou
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Bardzo ciekawe lekcje, mowie coraz lepiej po polsku! Dziekuje!

avatar
Baranowska Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

If you really want to learn Polish faster I think that these lessons are for you. I wanted to get ready for my exams so I had to revise some parts of Polish grammar. It was very nice to study with Angelika. Everything was explained very clearly and in a simple manner, so that I could understand everything without any problems. Right now I can learn effortlessly new vocabulary and confusing grammar. Thanks to this course I passed my exams. I'm very happy, thank you.

avatar
Mira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Super nauczycielka, bardzo lubię nasze lekcje!!! Nie uczę się gramatyki, a po prostu naturalnie mówię po polsku:)

avatar
Carmen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Świetna nauczycielka! Ucze sie u niej polskiego jezyka od 2 lat i jestem bardzo zadowolona! Mowie bardzo dobrze, pisze dobrze. Na lekcjach tylko mówimy, rozmawiamy na wszystkie tematy! Nauczycielka sympatyczna i pomocna! Malo gramatyki, duzo rozmow. Nauczycielka jest native speaker, dzieki temu słucham polski akcent cały czas! Polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.