Brajan Kokoszka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Rzeszów
Tarnów
Dębica
Radomyśl Wielki
Mielec

Brajan Kokoszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/524 opinie
Dla użytkownika Brajan Kokoszka

O mnie

Zapraszam na lekcje gry na gitarze (akustycznej elektrycznej, klasycznej) i ukulele. Szczegółowo i dokładnie objaśnię każde zagadnienie związane z poszczególnymi stylami i gatunkami (rock, metal, blues, funk, pop, jazz, soul).

W ramach zajęć oferuję również korepetycje z harmonii oraz zasad muzyki. Od podstaw wytłumaczę wszystkie prawa jakimi rządzi się muzyka. Na lekcjach zachęcam uczniów do nauki czytania nut, ale uważam że ta umiejętność nie jest niezbędna do profesjonalnego opanowania instrumentu.

Prowadzę zajęcia dla osób początkujących, a także średnio zaawansowanych. Na lekcje zawsze opracowuję materiały i jestem w stanie przygotować dowolny utwór na życzenie ucznia. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, jestem cierpliwy i dokładny. Jestem absolwentem Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa (specjalizacja - gitara jazzowa). Ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Tarnowie.

Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, nastolatków oraz dorosłych. Jestem aktywnym muzykiem i bardzo chętnie podzielę się również moimi doświadczeniami związanymi z wykonywaniem muzyki na żywo.CENNIK:30 min - 40 zł

45 min - 50 zł

60 min - 70 zł

1.5 h - 100 zł

2h - 140 złSERDECZNIE ZAPRASZAMBrajan Kokoszka

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2018
Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Tarnowie
Jazz i muzyka rozrywkowa
10.2018 - 06.2023
Instytut Muzyki Uniwersytet Rzeszowski
Magister
Jazz i muzyka rozrywkowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2018 - 03.2019
Music & More
04.2019 - aktualnie
Promusica - Szkoła Muzyki Rozrywkowej
02.2020 - 01.2022
Virtuoso - Szkoła Muzyki Rozrywkowej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2023

Świetny nauczyciel z wielką muzyczną wiedzą, pełen profesjonalizmu i doświadczenia w nauczaniu gry na instrumencie. Doskonale wie, jakie ćwiczenia dobrać do potrzeb danej osoby. Bardzo dobrze potrafi pokierować procesem rozwijania gitarowych umiejętności. Cierpliwy, dokładny, zwraca dużą uwagę na zrozumienie teorii muzyki oraz ćwiczenie rytmów, dzięki czemu z gry na gitarze można czerpać więcej przyjemności i pasji. Kolejną zaletą jest spora ilość dostarczanych materiałów ćwiczeniowych, dzięki czemu ma się spore urozmaicenie do gitarowych treningów. Polecam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Bardzo fajny nauczyciel,zajęcia prowadzi świetnie. Jest nauczycielem cierpliwym, ambitnym, wymagającym. Jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarce gorąco polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Świetny nauczyciel i bardzo solidny człowiek. Na lekcjach nie tylko robimy to, co ja chcę, ale to co Pan Brajan sugeruje widząc moje braki. Dzięki temu sam czuję, że przez rok nauki zrobiłem duży postęp. Doskonale tłumaczy zasady muzyki oraz prawidłową technikę gry. Do tego bardzo sumiennie traktuje uczniów - nie zdarzyło się przez rok aby coś nie zadziałało z umówieniem lekcji (jest elastyczny w tym względzie, co jest dużym plusem). Bardzo polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2023

Serdecznie polecamy naukę gry na gitarze z Panem Brajanem. Świetny nauczyciel, lekcje zawsze przygotowane perfekcyjnie, pełne dostosowanie do możliwości ucznia. Mój 12-letni syn jest zachwycony sposobem prowadzenia zajęć, Pan Brajan ma bardzo dobre podejście do ucznia. Da się online??? Oczywiście że się da i to jak... bardzo polecamy.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2022

Z wielką przyjemnością polecam pana Brajana. Prowadzi świetnie zajęcia, poszerza preferowaną tematykę i uczy świadomej gry. Brajan Kokoszka to bardzo otwarty, pozytywny i empatyczny nauczyciel. Podchodzi do lekcji indywidualnie, stara się dobrze poznać ucznia, żeby zdefiniować jego potrzeby i optymalnie dostosować zajęcia. Charakteryzuje się doskonałą organizacją i metodyką zajęć. Konkretne wymagania spowodowały, że szybko zauważyłem postępy, bardzo profesjonalne podejście! Zdecydowanie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2022

Pan Brajan jest świetnym nauczycielem gry na gitarze. W sposób jasny i prosty potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia i techniki. Każda lekcja prowadzona jest z dużym zaangażowaniem, perfekcyjnie przygotowana, każda inna. Nie ma czasu na nudę ;) Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Tempo nauki dostosowane do umiejętności.
Jeśli jesteś tutaj i szukasz nauczyciela to zdecydowanie polecam Pana Brajana

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2022

Serdecznie polecam, Pan Brajan dba o to, żeby czuć się na zajęciach jak najlepiej, zawsze super atmosfera, wiedza przekazywana szczegółowo i w ciekawy, zrozumiały sposób. Z każdej lekcji wynosi się nie tylko wiedzę i nowe umiejętności, ale także dużo satysfakcji. Zwraca uwagę na każdy aspekt; prawidłową technikę, styl gry, dynamikę, rytmikę, ale oprócz tego pokazuję jak czerpać radość z gry na instrumencie. Każda lekcja to nowa dawka wiedzy i ćwiczeń zawsze dostosowanych do poziomu i upodobań ucznia. Bardzo cierpliwy, przesympatyczny człowiek, lekcje to sama przyjemność.

avatar
Mechanik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2022

Pan Brajan to człowiek o niebiańskiej cierpliwości i tj najważniejsza czesc opinii od której należy zacząć bo nie każdy doczyta do końca a cierpliwość jest najważniejsza cecha takich ludzi.Nauczyciel z krwi i kości który musiał się urodzić z gitarą w ręku(pozazdrościć rodzicom).Swoj talent przekazuje uczniowi w sposób indywidualny,nie naciska na utwory które podobają się tylko jemu,stara się przygotowywać,dobiera i realizuje gatunek muzyczny pod ucznia którym się interesuje/słucha.Nauczyciel bardzo zorganizowany i pomocny.Lekcje u Pana Brajana nie kończą się po spotkaniu,uczeń zawsze wraca z materiałem do ćwiczeń w domu który jest przez niego przygotowany.
Stara się dobierać godziny spotkań tak żeby obydwie strony były zadowolone,dopytuje się i robi to tak żeby było dobrze.Ja człowiek lat 40+ który wykonuje zawód taki a nie inny i nie ma rąk stworzonych do gitary,Pan Brajan daje sobie radę z taką osobą to oznacza że z każdym sobie da radę.POLECAM każdemu kto chce zacząć przygodę z gitarą w miłej i wyluzowanej atmosferze,taki nauczyciel to gwarancja sukcesu.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2022

Serdecznie polecam! Lekcje są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Zagadnienia teoretyczne wyjaśnione przystępnie i jasno. Przez te kilka miesięcy nauczyłam się znacznie więcej niż początkowo zakładałam. Przede wszystkim Pan Brajan uczy zrozumienia instrumentu a nie tylko gry na nim.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2021

Szczerze polecam, jestem bardzo zadowolony ze wspólnej ponad półrocznej współpracy z Panem Brajanem.
Zawsze przygotowany, profesjonalny i pogodny w przystępny sposób przekazywał mi wiedzę i praktykę związana z gra na gitarze!
Jeśli miałbym jeszcze ćwiczyć to tylko z Panem Brajanem!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Pełen profesjonalizm, cierpliwy, spokojny. Jako osoba dorosła wymyśliłem sobie realizacje młodzieńczego marzenia, polecam w 100 %.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Jako osoba dorosła miałam obawy przed rozpoczęciem nauki, ponieważ nigdy nie grałam na żadnym instrumencie i moja wiedza była zerowa. Pan Brajan bardzo cierpliwie i dokładnie tłumaczy wszystkie potrzebne zasady, dostosowując zajęcia do postępu lub problemów, które pojawiają się w trakcie nauki. Jest zawsze przygotowany i ma pomysł na każde zajęcia, które przebiegają w spokojnej i miłej atmosferze. Nawet zupełnego laika potrafi zarazić pasją do gry, dzięki czemu przygotowywanie w domu na kolejną lekcję staje się przyjemnością. Bardzo polecam!

avatar
Kevin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Serdecznie polecam Pana Brajana wszystikim muzycznym zapaleńcom. Lekcje zawsze są dopasowane indywidualnie pod upodobania ucznia, prowadzone z dużą pasją. Podczas spotkań panuje bardzo miła, luźna atmosfera. Wszelkie trudności w nauce są cierpliwie oraz dokładnie tłumaczone. Ciężko o lepszego nauczyciela :-)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Pan Brajan jest świetnym nauczycielem, bardzo cierpliwym, a także pomocnym. Polecam w 100% każdemu.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Dobry nauczyciel, dzieki niemu nauczylem się sporo fajnych kawałków.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Uważam, że Pan Brajan jest idealny w tym co robi, czyli w grze na gitarze. Lekcje z nim to czysta przyjemność. Jest on bardzo cierpliwym, przygotowanym na każde zajęcia nauczycielem. Nawet jak coś mi nie wychodzi powtarza ze mną materiał tak żebym go zrozumiała. Gram niedługo na gitarze, a już umiem kilka naprawdę fajnych piosenek, właśnie dzięki niemu. Serdecznie polecam lekcje u Pana Brajana.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Zajęcia prowadzone są w miłej, spokojnej atmosferze. Syn dużo się nauczył zarówno na lekcjach na żywo, jak i on-line. Jeśli potrzeba to Pan Brajan powtarza materiał, tak, żeby dziecko na spokojnie zapamiętało. Polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2020

Pan Brajan to kompetentny nauczyciel. Syn bardzo lubi lekcje gry na gitarze. Świetnie motywuje. Wymaga, aby uczeń był przygotowany na lekcję. Szczerze polecamy

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Pan Brajan - pełen profesjonalizm, sympatyczny, spokojny, lekcje z nim to czysta przyjemność. Tempo zajęć dopasowane do postępów ucznia, nie ma stresu – syn(9lat) zachwycony:) Polecam zarówno zajęcia stacjonarne jak i on-line.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2020

Brajan to muzyk o szerokiej wiedzy i dużych umiejętnościach technicznych. Jest dobrze przygotowany do każdej lekcji i wykazuje się zaangażowaniem i dbałością o rozwój ucznia. Na lekcjach panuje zawsze miła atmosfera. Brajan cierpliwie tłumaczy wszystkie wątpliwości i udziela mądrych rad, nie tylko dotyczących samej nauki gry na gitarze, ale również teorii muzyki. Każdemu mogę polecić Brajana jako nauczyciela :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Pomimo wielu uczniów Pan Brajan podchodzi do każdego indywidualne. Co najważniejsze nie uczy tylko "otworów na blaszkę", ale i również zrozumienia ich.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Polecam serdecznie. Brajan to nie tylko świetny nauczyciel ale i wielki pasjonat muzyki. Do lekcji podchodzi bardzo indywidualnie, zwykle zaczynają się od pytania: "To czego chcesz się dziś nauczyć grać?". Nawet jeśli wcześniej nie znał danego utworu, to zaraz go zna i można zaczynać :-). Lekcje u niego są po prostu fajną zabawą - i pisze to takie starsze - czterdziestokilkuletnie dziecko :-)

Jedyną wadę ma taką, że tak dobrze gra na gitarze, że aż mnie czasem wkurza, no ale co zrobić...

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Serdecznie polecam zajęcia z gitary u Pana Brajana! Bardzo doświadczony, życzliwy, kulturalny i cierpliwy nauczyciel. Z zamiłowaniem przekazuje swoją wiedzę. Córka w krótkim czasie nauczyła się wielu ciekawych utworów. Pan Brajan na każde zajęcia był bardzo dobrze przygotowany, zawsze zaangażowany i punktualny. Świetnie przygotował córkę do występu na koncercie. Ponadto nauczyciel prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla ucznia. Polecam zajęcia indywidualne oraz on-line.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Polecam serdecznie Pana Brayana. Jest to świetny i profesjonalny nauczyciel. Ma bardzo dobre podejście do ucznia. Syn uczy się u niego zarówno online jak i w szkole muzycznej. Polecam obie te opcje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.