Brajan Kokoszka

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Rzeszów
Tarnów
Dębica
Radomyśl Wielki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka30 - 40 / 45 min

Brajan Kokoszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje gry na gitarze (akustycznej elektrycznej, klasycznej) i ukulele. Szczegółowo i dokładnie objaśnię każde zagadnienie związane z poszczególnymi stylami i gatunkami (rock, metal, blues, funk, pop, jazz, soul).
W ramach zajęć oferuję również korepetycje z harmonii oraz zasad muzyki. Od podstaw wytłumaczę wszystkie prawa jakimi rządzi się muzyka. Na lekcjach zachęcam uczniów do nauki czytania nut, ale uważam że ta umiejętność nie jest niezbędna do profesjonalnego opanowania instrumentu.
Prowadzę zajęcia dla osób początkujących, a także średnio zaawansowanych. Na lekcje zawsze opracowuję materiały i jestem w stanie przygotować dowolny utwór na życzenie ucznia. 

Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, jestem cierpliwy i wyrozumiały. Jestem studentem na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa (specjalizacja - Instrumentalistyka) w Istytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Tarnowie.
Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, nastolatków oraz dorosłych. Jestem aktywnym muzykiem i bardzo chętnie podzielę się również moimi doświadczeniami związanymi z wykonywaniem muzyki na żywo.

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczą, bardzo sumiennie i odpowiedzialnie podchodzę do zachowywania środków bezpieczeństwa. Na zajęciach utrzymuję odpowiedni dystans od ucznia, prawidłowo zakładam maseczkę ochronną, dbam o stały dostęp świeżego powietrza oraz dezynfekuję salę po każdej lekcji. Zachęcam również do korzystania z zajęć online.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Brajan Kokoszka

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2018
Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Tarnowie
Jazz i muzyka rozrywkowa
10.2018 - aktualnie
Instytut Muzyki
Jazz i muzyka rozrywkowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2018 - 03.2019
Music & More
04.2019 - aktualnie
Promusica - Szkoła Muzyki Rozrywkowej
02.2020 - aktualnie
Virtuoso - Szkoła Muzyki Rozrywkowej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Uważam, że Pan Brajan jest idealny w tym co robi, czyli w grze na gitarze. Lekcje z nim to czysta przyjemność. Jest on bardzo cierpliwym, przygotowanym na każde zajęcia nauczycielem. Nawet jak coś mi nie wychodzi powtarza ze mną materiał tak żebym go zrozumiała. Gram niedługo na gitarze, a już umiem kilka naprawdę fajnych piosenek, właśnie dzięki niemu. Serdecznie polecam lekcje u Pana Brajana.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Zajęcia prowadzone są w miłej, spokojnej atmosferze. Syn dużo się nauczył zarówno na lekcjach na żywo, jak i on-line. Jeśli potrzeba to Pan Brajan powtarza materiał, tak, żeby dziecko na spokojnie zapamiętało. Polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2020

Pan Brajan to kompetentny nauczyciel. Syn bardzo lubi lekcje gry na gitarze. Świetnie motywuje. Wymaga, aby uczeń był przygotowany na lekcję. Szczerze polecamy

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Pan Brajan - pełen profesjonalizm, sympatyczny, spokojny, lekcje z nim to czysta przyjemność. Tempo zajęć dopasowane do postępów ucznia, nie ma stresu – syn(9lat) zachwycony:) Polecam zarówno zajęcia stacjonarne jak i on-line.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2020

Brajan to muzyk o szerokiej wiedzy i dużych umiejętnościach technicznych. Jest dobrze przygotowany do każdej lekcji i wykazuje się zaangażowaniem i dbałością o rozwój ucznia. Na lekcjach panuje zawsze miła atmosfera. Brajan cierpliwie tłumaczy wszystkie wątpliwości i udziela mądrych rad, nie tylko dotyczących samej nauki gry na gitarze, ale również teorii muzyki. Każdemu mogę polecić Brajana jako nauczyciela :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Pomimo wielu uczniów Pan Brajan podchodzi do każdego indywidualne. Co najważniejsze nie uczy tylko "otworów na blaszkę", ale i również zrozumienia ich.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Polecam serdecznie. Brajan to nie tylko świetny nauczyciel ale i wielki pasjonat muzyki. Do lekcji podchodzi bardzo indywidualnie, zwykle zaczynają się od pytania: "To czego chcesz się dziś nauczyć grać?". Nawet jeśli wcześniej nie znał danego utworu, to zaraz go zna i można zaczynać :-). Lekcje u niego są po prostu fajną zabawą - i pisze to takie starsze - czterdziestokilkuletnie dziecko :-)

Jedyną wadę ma taką, że tak dobrze gra na gitarze, że aż mnie czasem wkurza, no ale co zrobić...

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Serdecznie polecam zajęcia z gitary u Pana Brajana! Bardzo doświadczony, życzliwy, kulturalny i cierpliwy nauczyciel. Z zamiłowaniem przekazuje swoją wiedzę. Córka w krótkim czasie nauczyła się wielu ciekawych utworów. Pan Brajan na każde zajęcia był bardzo dobrze przygotowany, zawsze zaangażowany i punktualny. Świetnie przygotował córkę do występu na koncercie. Ponadto nauczyciel prowadzi zajęcia w sposób ciekawy dla ucznia. Polecam zajęcia indywidualne oraz on-line.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Polecam serdecznie Pana Brayana. Jest to świetny i profesjonalny nauczyciel. Ma bardzo dobre podejście do ucznia. Syn uczy się u niego zarówno online jak i w szkole muzycznej. Polecam obie te opcje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.