Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Płock
Katowice

Beata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Beata

O mnie

Zapraszam na lekcje języka włoskiego zarówno początkujących jak i zaawansowanych, na lekcje indywidualne od podstaw oraz na korepetycje.

Pracuję stworzonym przeze mnie autorskim programem nauczania posiadającym również elementy z kilku najefektywniejszych metod nauki języka.

Głównie bazuję jednak na naturalnej metodzie przyswajania języka, przez co jest niewiele gramatyki, a ta niezbędna jest tak opracowana i podana, że przyswojenie jej przeliczam na minuty :).Moim celem nawet przy korepetycjach nie jest opanowanie regułek tylko mówienie.

Podczas lekcji wykorzystuję wiele materiałów m.in filmy, audiobooki, gry komputerowe i planszowe w niewielkim stopniu podręcznik i ćwiczenia,stosuję techniki pamięciowe zaczerpnięte z Programacji Neurolingwisycznej oraz wizualizację wszystko to dostosowane do poziomu nauki i w 100% do naturalnego rytmu przyswajania

wiedzy przez ucznia. Tempo nauki jest zawsze obustronnie ustalane, możemy uczyć się tylko podczas lekcji bez konieczności nauki w domu.

Przez 18 lat mieszkałam we Włoszech, tam studiowałam psychologię na wydziale filologii na Uniwersytecie Parmeńskim.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2006
Universita degli Studi di Parma
Magister
Filologia, Psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Już po lekcji próbnej wiedziałam, że to będzie super nauczycielka :) Polecam serdecznie!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2020

Przesympatyczna, przekochana osóbka. Zajęcia z Panią Beatą to czysta przyjemność. Bardzo dobrze wspominam naukę z tą Panią. Metoda nauki bardzo skuteczna, choć Pani Beata jest elastyczna i dostosowuje zajęcia i tematykę pod ucznia. Gorąco polecam!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Beata jest najlepszą nauczycielką języka obcego z jaką miałam przyjemność szlifować język, a ukończyłam już studia, więc było ich wielu. Lekcje prowadzone są w taki sposób, że zawsze dużo zostaje w głowie po samej lekcji. Jej sposoby ułatwiające zapamiętywanie słówek, skojarzeniowe itp., sprawiają, że słowa zostają w głowie niemal jak za dotknięciem magicznej różdżki. Sprawia, że nawet przez sekundkę uczeń nie czuje się źle. Nauczycielka błędy wskazuje, a nie wytyka. Jest genialna i polecam ją każdemu, kto naprawdę chce się nauczyć włoskiego! Ciao

avatar
iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

profesjonalnie, bolekcje z zindywidualizowanym tokiem nauczania. polecam :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Bardzo sympatyczna osoba, polecam serdecznie : )

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.