Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Płock
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 80 / 45 min

Beata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Filmy, gry, obraz, dźwięk to podstawowe materiały. Konwersacje, korepetycje, matura, studia, nauka od podstaw. Wykorzystuję naturalną metodę nauki, bez gramatyki dla uczących się indywidualnie. Ja uczę mówić, a nie wypełniać tabelki z ćwiczeniami. Ogrom materiałów. Interesujące lekcje. Średnia matur 92%. Na życzenie możliwość nauki w maleńkiej grupie. Cena jest zawsze ustalana indywidualnie. Zapraszam na lekcje języka włoskiego zarówno początkujących jak i zaawansowanych, na lekcje indywidualne od podstaw oraz na korepetycje.
Pracuję stworzonym przeze mnie autorskim programem nauczania posiadającym również elementy z kilku najefektywniejszych metod nauki języka.
Głównie bazuję jednak na naturalnej metodzie przyswajania języka, przez co jest niewiele gramatyki, a ta niezbędna jest tak opracowana i podana, że przyswojenie jej przeliczam na minuty :).Moim celem nawet przy korepetycjach nie jest opanowanie regułek tylko mówienie.
Podczas lekcji wykorzystuję wiele materiałów m.in filmy, audiobooki, gry komputerowe i planszowe w niewielkim stopniu podręcznik i ćwiczenia,stosuję techniki pamięciowe zaczerpnięte z Programacji Neurolingwisycznej oraz wizualizację wszystko to dostosowane do poziomu nauki i w 100% do naturalnego rytmu przyswajania
wiedzy przez ucznia. Tempo nauki jest zawsze obustronnie ustalane, możemy uczyć się tylko podczas lekcji bez konieczności nauki w domu.
Przez 18 lat mieszkałam we Włoszech, tam studiowałam psychologię na wydziale filologii na Uniwersytecie Parmeńskim.
tel.888 036 966

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2006
Universita degli Studi di Parma
Magister
Filologia, Psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Już po lekcji próbnej wiedziałam, że to będzie super nauczycielka :) Polecam serdecznie!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2020

Przesympatyczna, przekochana osóbka. Zajęcia z Panią Beatą to czysta przyjemność. Bardzo dobrze wspominam naukę z tą Panią. Metoda nauki bardzo skuteczna, choć Pani Beata jest elastyczna i dostosowuje zajęcia i tematykę pod ucznia. Gorąco polecam!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Beata jest najlepszą nauczycielką języka obcego z jaką miałam przyjemność szlifować język, a ukończyłam już studia, więc było ich wielu. Lekcje prowadzone są w taki sposób, że zawsze dużo zostaje w głowie po samej lekcji. Jej sposoby ułatwiające zapamiętywanie słówek, skojarzeniowe itp., sprawiają, że słowa zostają w głowie niemal jak za dotknięciem magicznej różdżki. Sprawia, że nawet przez sekundkę uczeń nie czuje się źle. Nauczycielka błędy wskazuje, a nie wytyka. Jest genialna i polecam ją każdemu, kto naprawdę chce się nauczyć włoskiego! Ciao

avatar
iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

profesjonalnie, bolekcje z zindywidualizowanym tokiem nauczania. polecam :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Bardzo sympatyczna osoba, polecam serdecznie : )

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.