Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Gliwice
Zabrze
Bytom
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski85 / 60 min

Dorota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Interaktywne zajęcia z języka włoskiego dla chcących szybko nauczyć się mówić!
Niestandardowa, aktywna nauka praktycznego języka włoskiego.
Jestem dyplomowanym filologiem po długim pobycie we Włoszech oraz doświadczeniem w wykorzystywaniu języka w biznesie oraz miłośniczką aktywnej nauki. Działanie, dużo rozmowy i nowatorskich autorskich pomysłów przygotowanych pod kątem upodobań uczącego.

Na życzenie możliwe również zajęcia tradycyjne, pomoc w organizacji indywidualnego pobytu we Włoszech (Rzym, Sycylia).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Dorota
Konarskiego 18C
44-100 Gliwice
NIP: 6262474191

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Dorota została mi polecona przez jednego z moich znajomych i nie dziwię się czemu ;) Kursy organizowane w pracy nie dały mi tyle, co lekcje z Dorotą. Każda lekcja ma odpowiednie tempo, nie ma strachu przed zadawaniem pytań. To dzięki temu wiele problemów, które miałem np. odnośnie wymowy, zostało wyjaśnionych. Z każdą lekcją czuję, że robię progres. Poza faktem, że Dorota jest mega profesjonalna trzeba także wspomnieć, że jest ona również bardzo miła i przyjacielska. Atmosfera podczas każdej lekcji na pewno pomaga w nauce i zadawaniu pytań. Także, polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Bardzo polecam Dorote jako korepetytora języka francuskiego.
Zajęcia są zawsze profesjonalne, zróżnicowane, ciekawe oraz dostosowane do moich potrzeb. Widzę postęp z tygodnia na tydzień. Jeszcze raz polecam!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Po kilku nieudanych próbach poszukiwania dobrze prowadzonych korepetycji z języka francuskiego, w końcu trafiłam na nauczycielkę, która potrafi mnie zmotywować i wyjaśnić każde zagadnienie. Duża różnorodność ćwiczeń jakie przygotowuje Dorota pozwala nie tylko szybko przyswoić zagadnienia gramatyczne, ale przede wszystkim ułatwia prowadzenie konwersacji w języku francuskim zarówno formalnych, jak i przyjacielskich. Nauczycielka godna pełnego zaufania. Polecam serdecznie! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Fantastyczny korepetytor! Dostosowuje zawartość lekcji do indywidualnych potrzeb ucznia. Z Dorotą przygotowałam się do egzaminu wstępnego na studia z tłumaczeń konferencyjnych - i zdałam! Polecam 100%:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Super nauczyciel! Zajęcia w bardzo milej atmosferze, po kilku miesiącach nauki udało mi się całkiem nieźle porozumiewać we Francji! Jestem bardzo , bardzo zadowolona i polecam panią Dorotę każdemu, kto chce szybko, skutecznie (i na dodatek przyjemnie) nauczyć się francuskiego.

INSULA

Merci beaucoup pour ce message. Cela m'a fait un très grand plaisir.
A très bientôt :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.