Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Gliwice
Zabrze
Bytom
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski100 / 60 min

Dorota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Interaktywne zajęcia z języka włoskiego dla chcących szybko nauczyć się mówić!

Niestandardowa, aktywna nauka praktycznego języka włoskiego.
Jestem dyplomowanym filologiem po długim pobycie we Włoszech oraz doświadczeniem w wykorzystywaniu języka w biznesie oraz miłośniczką aktywnej nauki. Działanie, dużo rozmowy i nowatorskich autorskich pomysłów przygotowanych pod kątem upodobań uczącego.

Na życzenie możliwe również zajęcia tradycyjne, pomoc w organizacji indywidualnego pobytu we Włoszech (Rzym, Sycylia).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Dorota
Konarskiego 18C
44-100 Gliwice
NIP: 6262474191

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2021

Zajęcia z Panią Dorotą rozpocząłem, by przygotować się jak najlepiej do egzaminu ustnego DELF. Od pierwszych zajęć wiedziałem, że będzie to dobra współpraca. W ciągu miesiąca mieliśmy bardzo intensywne zajęcia dwa razy w tygodniu, dzięki czemu moja zdolność do wyrażania się po francusku znacznie się poprawiła. Dostałem plik z przydatnymi linkami i wszelkimi innymi informacjami potrzebnymi do jak najlepszego zdania egzaminu. Byłem pod wrażeniem profesjonalizmu, pasji do języka i pełnego poświęcenia, nawet poza godzinami lekcyjnymi. Serdecznie polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Bałem się rozpocząć naukę języka francuskiego, bo mówią, że to trudny język ze skomplikowaną wymową, a ja ponoć nie mam zdolności do języków obcych, co więcej: miałem złe doświadczenia ze szkoły czy z lektoratów na studiach.. We dwóch szukaliśmy nauczyciela, który pomoże przygotować się do egzaminów dla osoby, która już uczyła się francuskiego oraz dla mnie - zupełnego nowicjusza, bo planujemy wyjazd w 2021 r. z Polski do Francji. Po dwóch miesiącach nauki jedna osoba przystąpiła do egzaminu DELF B2 (bo wcześniej uczyła się już) i z pomocą Pani Doroty osiągnęła wysoki wynik. Natomiast ja, po 2 miesiącach nauki od zera umiem czytać po francusku nowe teksty, ciągle doskonaląc wymowę, umiem 3 czasy i inne zagadnienia gramatyczne, uczę się słownictwa. Doświadczenie Pani Doroty, nie tylko perfekcyjna znajomość języka, ale również to, że była kilka lat we Francji, sprawiają, że lekcje te są PRAWDZIWĄ PRZYGODĄ z językiem francuskim i francuską kulturą. Pani Dorota jest bardzo elastyczna, co do terminów spotkań oraz metod jakie stosuje. Udostępnia w cenie zajęć materiały do samodzielnej pracy, platformę interaktywną, materiały do ćwiczeń, nagrania, podcasty. Umie bardzo dobrze motywować, zachowując pełen profesjonalizm tworzy przemiłą atmosferę w czasie zajęć, które stają się jak spotkania z przyjaciółką. Po zajęciach przychodzi moment zdziwienia: "to już? było intensywnie, ale chcę jeszcze!". Uczę się tygodniowo 4 godziny z Panią Dorotą i widzę swój ogromny rozwój w języku, którego nigdy wcześniej nie uczyłem się.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Pani Dorota jest fantastycznym nauczycielem z pasją. Przekazuje wiedzę w ciekawy sposób. Zawsze wszystko było starannie zaplanowane i przygotowane. Lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze i dzięki temu były bardzo efektywne. Serdecznie polecam wszystkim lekcje francuskiego z Panią Dorotą. :)

avatar
Sunnidoley
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Wspaniała osoba nauczająca języka obcego w niesamowity sposób. Nigdy wcześniej ucząc się języka nie spotkałem się z u nikogo z takim zaangażowaniem, bogactwem metod i PRAWDZIWYM indywidualnym podejściem do ucznia. Na zajęciach panuje miła atmosfera, jednak pani Dorota zachowuje pełen profesjonalizm i potrafi fantastycznie przekazać wiedzę. Nie mogę sobie wyobrazić lepszej jakości zajęć z francuskiego. Polecam z całego serca każdemu, kto myśli o przygodzie z językiem francuskim, lub chce ten język sobie odświeżyć i rozwinąć.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Dorota została mi polecona przez jednego z moich znajomych i nie dziwię się czemu ;) Kursy organizowane w pracy nie dały mi tyle, co lekcje z Dorotą. Każda lekcja ma odpowiednie tempo, nie ma strachu przed zadawaniem pytań. To dzięki temu wiele problemów, które miałem np. odnośnie wymowy, zostało wyjaśnionych. Z każdą lekcją czuję, że robię progres. Poza faktem, że Dorota jest mega profesjonalna trzeba także wspomnieć, że jest ona również bardzo miła i przyjacielska. Atmosfera podczas każdej lekcji na pewno pomaga w nauce i zadawaniu pytań. Także, polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Bardzo polecam Dorote jako korepetytora języka francuskiego.
Zajęcia są zawsze profesjonalne, zróżnicowane, ciekawe oraz dostosowane do moich potrzeb. Widzę postęp z tygodnia na tydzień. Jeszcze raz polecam!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Po kilku nieudanych próbach poszukiwania dobrze prowadzonych korepetycji z języka francuskiego, w końcu trafiłam na nauczycielkę, która potrafi mnie zmotywować i wyjaśnić każde zagadnienie. Duża różnorodność ćwiczeń jakie przygotowuje Dorota pozwala nie tylko szybko przyswoić zagadnienia gramatyczne, ale przede wszystkim ułatwia prowadzenie konwersacji w języku francuskim zarówno formalnych, jak i przyjacielskich. Nauczycielka godna pełnego zaufania. Polecam serdecznie! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Fantastyczny korepetytor! Dostosowuje zawartość lekcji do indywidualnych potrzeb ucznia. Z Dorotą przygotowałam się do egzaminu wstępnego na studia z tłumaczeń konferencyjnych - i zdałam! Polecam 100%:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Super nauczyciel! Zajęcia w bardzo milej atmosferze, po kilku miesiącach nauki udało mi się całkiem nieźle porozumiewać we Francji! Jestem bardzo , bardzo zadowolona i polecam panią Dorotę każdemu, kto chce szybko, skutecznie (i na dodatek przyjemnie) nauczyć się francuskiego.

INSULA

Merci beaucoup pour ce message. Cela m'a fait un très grand plaisir.
A très bientôt :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.