Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Online
Gliwice
Zabrze
Bytom
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski100 / 60 min

Dorota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na interaktywne zajęcia z języka francuskiego dla osób zmotywowanych i chcących szybko nauczyć się mówić i rozumieć język francuski.

Podchodzę do nauki w niestandardowy, aktywny i praktyczny sposób , dostosowując zajęcia do zainteresowań moich uczniów oraz ich specjalizacji. Wyszukuję nowinki i proponuję różne aktywności także spoza naszego kursu , by każde zajęcia ze mną były tym bardziej owocne. 

Zaproponuję Ci pracę na interaktywnej platformie języka francuskiego a w czasie indywidualnych zajęć rozwiążę z Tobą wszystkie problemy i wątpliwości językowe. Twoja satysfakcja to mój cel.

Ze mną profesjonalnie i całościowo przygotujesz się do egzaminów  

  • DELF A1 - B2
  • DALF
  • TEF
  • TCF
  • Egzaminy akademickie

Przygotuję dla Ciebie indywidualny program nauki , zmotywuję i całościowo dorowadzę Cię do osiągnięcia ustalonych celów.  

Jestem dyplomowanym filologiem i nauczycielem po kilkuletnim pobycie we Francji i we Włoszech, z doświadczeniem w wykorzystywaniu języka w biznesie oraz miłośniczką aktywnej nauki.

Nauka ze mną to działanie, dużo rozmowy i nowatorskich autorskich pomysłów przygotowanych pod kątem upodobań uczącego. A w tle całościowy monitoring i czuwanie nad postępami moich uczniów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dorota
Konarskiego 18C
44-100 Gliwice
NIP: 6262474191

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2021

Zajęcia z Panią Dorotą rozpocząłem, by przygotować się jak najlepiej do egzaminu ustnego DELF. Od pierwszych zajęć wiedziałem, że będzie to dobra współpraca. W ciągu miesiąca mieliśmy bardzo intensywne zajęcia dwa razy w tygodniu, dzięki czemu moja zdolność do wyrażania się po francusku znacznie się poprawiła. Dostałem plik z przydatnymi linkami i wszelkimi innymi informacjami potrzebnymi do jak najlepszego zdania egzaminu. Byłem pod wrażeniem profesjonalizmu, pasji do języka i pełnego poświęcenia, nawet poza godzinami lekcyjnymi. Serdecznie polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Bałem się rozpocząć naukę języka francuskiego, bo mówią, że to trudny język ze skomplikowaną wymową, a ja ponoć nie mam zdolności do języków obcych, co więcej: miałem złe doświadczenia ze szkoły czy z lektoratów na studiach.. We dwóch szukaliśmy nauczyciela, który pomoże przygotować się do egzaminów dla osoby, która już uczyła się francuskiego oraz dla mnie - zupełnego nowicjusza, bo planujemy wyjazd w 2021 r. z Polski do Francji. Po dwóch miesiącach nauki jedna osoba przystąpiła do egzaminu DELF B2 (bo wcześniej uczyła się już) i z pomocą Pani Doroty osiągnęła wysoki wynik. Natomiast ja, po 2 miesiącach nauki od zera umiem czytać po francusku nowe teksty, ciągle doskonaląc wymowę, umiem 3 czasy i inne zagadnienia gramatyczne, uczę się słownictwa. Doświadczenie Pani Doroty, nie tylko perfekcyjna znajomość języka, ale również to, że była kilka lat we Francji, sprawiają, że lekcje te są PRAWDZIWĄ PRZYGODĄ z językiem francuskim i francuską kulturą. Pani Dorota jest bardzo elastyczna, co do terminów spotkań oraz metod jakie stosuje. Udostępnia w cenie zajęć materiały do samodzielnej pracy, platformę interaktywną, materiały do ćwiczeń, nagrania, podcasty. Umie bardzo dobrze motywować, zachowując pełen profesjonalizm tworzy przemiłą atmosferę w czasie zajęć, które stają się jak spotkania z przyjaciółką. Po zajęciach przychodzi moment zdziwienia: "to już? było intensywnie, ale chcę jeszcze!". Uczę się tygodniowo 4 godziny z Panią Dorotą i widzę swój ogromny rozwój w języku, którego nigdy wcześniej nie uczyłem się.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Pani Dorota jest fantastycznym nauczycielem z pasją. Przekazuje wiedzę w ciekawy sposób. Zawsze wszystko było starannie zaplanowane i przygotowane. Lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze i dzięki temu były bardzo efektywne. Serdecznie polecam wszystkim lekcje francuskiego z Panią Dorotą. :)

avatar
Sunnidoley
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Wspaniała osoba nauczająca języka obcego w niesamowity sposób. Nigdy wcześniej ucząc się języka nie spotkałem się z u nikogo z takim zaangażowaniem, bogactwem metod i PRAWDZIWYM indywidualnym podejściem do ucznia. Na zajęciach panuje miła atmosfera, jednak pani Dorota zachowuje pełen profesjonalizm i potrafi fantastycznie przekazać wiedzę. Nie mogę sobie wyobrazić lepszej jakości zajęć z francuskiego. Polecam z całego serca każdemu, kto myśli o przygodzie z językiem francuskim, lub chce ten język sobie odświeżyć i rozwinąć.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Dorota została mi polecona przez jednego z moich znajomych i nie dziwię się czemu ;) Kursy organizowane w pracy nie dały mi tyle, co lekcje z Dorotą. Każda lekcja ma odpowiednie tempo, nie ma strachu przed zadawaniem pytań. To dzięki temu wiele problemów, które miałem np. odnośnie wymowy, zostało wyjaśnionych. Z każdą lekcją czuję, że robię progres. Poza faktem, że Dorota jest mega profesjonalna trzeba także wspomnieć, że jest ona również bardzo miła i przyjacielska. Atmosfera podczas każdej lekcji na pewno pomaga w nauce i zadawaniu pytań. Także, polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Bardzo polecam Dorote jako korepetytora języka francuskiego.
Zajęcia są zawsze profesjonalne, zróżnicowane, ciekawe oraz dostosowane do moich potrzeb. Widzę postęp z tygodnia na tydzień. Jeszcze raz polecam!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Po kilku nieudanych próbach poszukiwania dobrze prowadzonych korepetycji z języka francuskiego, w końcu trafiłam na nauczycielkę, która potrafi mnie zmotywować i wyjaśnić każde zagadnienie. Duża różnorodność ćwiczeń jakie przygotowuje Dorota pozwala nie tylko szybko przyswoić zagadnienia gramatyczne, ale przede wszystkim ułatwia prowadzenie konwersacji w języku francuskim zarówno formalnych, jak i przyjacielskich. Nauczycielka godna pełnego zaufania. Polecam serdecznie! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Fantastyczny korepetytor! Dostosowuje zawartość lekcji do indywidualnych potrzeb ucznia. Z Dorotą przygotowałam się do egzaminu wstępnego na studia z tłumaczeń konferencyjnych - i zdałam! Polecam 100%:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Super nauczyciel! Zajęcia w bardzo milej atmosferze, po kilku miesiącach nauki udało mi się całkiem nieźle porozumiewać we Francji! Jestem bardzo , bardzo zadowolona i polecam panią Dorotę każdemu, kto chce szybko, skutecznie (i na dodatek przyjemnie) nauczyć się francuskiego.

INSULA

Merci beaucoup pour ce message. Cela m'a fait un très grand plaisir.
A très bientôt :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.