Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Gliwice
Zabrze
Bytom
Katowice
Faktura VAT

Dorota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Dorota

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Dorota została mi polecona przez jednego z moich znajomych i nie dziwię się czemu ;) Kursy organizowane w pracy nie dały mi tyle, co lekcje z Dorotą. Każda lekcja ma odpowiednie tempo, nie ma strachu przed zadawaniem pytań. To dzięki temu wiele problemów, które miałem np. odnośnie wymowy, zostało wyjaśnionych. Z każdą lekcją czuję, że robię progres. Poza faktem, że Dorota jest mega profesjonalna trzeba także wspomnieć, że jest ona również bardzo miła i przyjacielska. Atmosfera podczas każdej lekcji na pewno pomaga w nauce i zadawaniu pytań. Także, polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Bardzo polecam Dorote jako korepetytora języka francuskiego.
Zajęcia są zawsze profesjonalne, zróżnicowane, ciekawe oraz dostosowane do moich potrzeb. Widzę postęp z tygodnia na tydzień. Jeszcze raz polecam!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Po kilku nieudanych próbach poszukiwania dobrze prowadzonych korepetycji z języka francuskiego, w końcu trafiłam na nauczycielkę, która potrafi mnie zmotywować i wyjaśnić każde zagadnienie. Duża różnorodność ćwiczeń jakie przygotowuje Dorota pozwala nie tylko szybko przyswoić zagadnienia gramatyczne, ale przede wszystkim ułatwia prowadzenie konwersacji w języku francuskim zarówno formalnych, jak i przyjacielskich. Nauczycielka godna pełnego zaufania. Polecam serdecznie! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Fantastyczny korepetytor! Dostosowuje zawartość lekcji do indywidualnych potrzeb ucznia. Z Dorotą przygotowałam się do egzaminu wstępnego na studia z tłumaczeń konferencyjnych - i zdałam! Polecam 100%:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Super nauczyciel! Zajęcia w bardzo milej atmosferze, po kilku miesiącach nauki udało mi się całkiem nieźle porozumiewać we Francji! Jestem bardzo , bardzo zadowolona i polecam panią Dorotę każdemu, kto chce szybko, skutecznie (i na dodatek przyjemnie) nauczyć się francuskiego.

INSULA

Merci beaucoup pour ce message. Cela m'a fait un très grand plaisir.
A très bientôt :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.