Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język tajski65 - 110 / 60 min

Basia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

[*Nauka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego to za mało? Jeśli marzysz o odkryciu nowego hobby, chcesz spróbować nauczyć się zupełnie innego języka lub wybierasz się w podróż po Azji Południowo - Wschodniej, to zapraszam na TAJSKI! Nie jest to japoński ani koreański, ale zapewniam Cię, że równie interesujący! Oczywiście nie należy do najprostszych języków świata, ale jego nauka przynosi dużo satysfakcji! Zapraszam:) Udzielam lekcji online.

*] Cena za lekcje indywidualne od 65 zł za 60 min, grupowe już od 1200 zł za kurs 30 h

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota09:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2016

Bardzo fajna atmosfera, sympatyczna korepatytorka, zajecia elastycznie dostosowywane do umiejetnosci lub potrzeb ucznia, moge z czystym sumieniem polecić :)

avatar
Roger
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2016

Świetnie prowadzone zajęcia. Oprócz przerabianego materiału dowiedziałem sie rownież mnóstwo ciekawostek na temat kraju i języka. Bardzo wartościowe lekcje, polecam wszystkim zainteresowanym! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2012

Bardzo miło wspominam przygotowanie mnie do wyjazdu do Japonii. Szybko i przejrzyście poznałam początki języka i bez problemu mogłam wystartować w nowym kraju:) Polecam wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.