Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Rzeszów

Basia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Basia

O mnie

Jestem absolwentką filologii japońskiej oraz wietnamsko-tajskiej. Udzielam lekcji języka japońskiego, wietnamskiego i tajskiego. Jestem pasjonatką języków obcych, dlatego zaczęłam pisać bloga jezyki-swiata.blogspot.com. Spędziłam trzy miesiące na stypendium w Wietnamie, a potem zwiedziłam Tajlandię i Japonię. Zdjęcia i wspomnienia z tego wyjazdu można zobaczyć na moim drugim blogu basiapodbijaswiat.blogspot.com. Jestem też tłumaczem i copywriterem. Zapraszam na lekcje!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2016

Bardzo fajna atmosfera, sympatyczna korepatytorka, zajecia elastycznie dostosowywane do umiejetnosci lub potrzeb ucznia, moge z czystym sumieniem polecić :)

avatar
Roger
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2016

Świetnie prowadzone zajęcia. Oprócz przerabianego materiału dowiedziałem sie rownież mnóstwo ciekawostek na temat kraju i języka. Bardzo wartościowe lekcje, polecam wszystkim zainteresowanym! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2012

Bardzo miło wspominam przygotowanie mnie do wyjazdu do Japonii. Szybko i przejrzyście poznałam początki języka i bez problemu mogłam wystartować w nowym kraju:) Polecam wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.