Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język japoński60 - 120 / 60 min

Basia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam! Marzysz o STUDIOWANIU tego pięknego języka i pragniesz wcześniej zaczerpnąć kilka lekcji? Chciałbyś swoje ulubione MANGI i ANIME, czytać i oglądać w języku japońskim? Wybierasz się do Japonii i chcesz nauczyć się potrzebnych zwrotów? Jeśli tak, warto rozpocząć naukę już dziś! Jestem absolwentką japonistyki i mam ponad 9 letnie doświadczenie w nauce tego pięknego języka.
Udzielam lekcji JĘZYKA JAPOŃSKIEGO w Rzeszowie. Gwarantuje materiały do nauki języka, ciekawe informacje na temat kraju Kwitnącej Wiśni. Serdecznie polecam!

Zapraszam na lekcje języka japońskiego online.

Japoński na skype – to możliwe. Ucz się języka kraju Kwitnącej Wiśni z każdego miejsca w Polsce, a może na świecie?

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2016

Bardzo fajna atmosfera, sympatyczna korepatytorka, zajecia elastycznie dostosowywane do umiejetnosci lub potrzeb ucznia, moge z czystym sumieniem polecić :)

avatar
Roger
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2016

Świetnie prowadzone zajęcia. Oprócz przerabianego materiału dowiedziałem sie rownież mnóstwo ciekawostek na temat kraju i języka. Bardzo wartościowe lekcje, polecam wszystkim zainteresowanym! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2012

Bardzo miło wspominam przygotowanie mnie do wyjazdu do Japonii. Szybko i przejrzyście poznałam początki języka i bez problemu mogłam wystartować w nowym kraju:) Polecam wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.