Adam Zadęcki

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Tarnowskie Góry
Bytom
Gliwice
Katowice
Chorzów
Będzin
Radzionków
Dąbrowa Górnicza
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej i posiadam wieloletnie doświadczenie w pomocy studentom w nauce, rozwiązywaniu zadań i opracowywaniu rozwiązań problemów natury elektrotechniki oraz elektroniki.
Chętnie pomogę.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Adam Zadęcki
ul. Góralska 7
42-605 Tarnowskie Góry
NIP: 645-235-22-84

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 08.2010
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
08.2017
Listy referencyjne
05.2019
Diagnostyka sieci PROFIBUS
10.2019
Przemiennik częstotliwości serwo i950
07.2021
Podstawowy TIA (TIA-BASIC COURSE)
Doświadczenie
05.2008 - 01.2013
Powergate, Pneumatic Complex
Wyszukiwanie nowych projektów i rynków zbytu na urządzenia takie jak: siłowniki elektryczne i pneumatyczne, zasilacze impulsowe, motoreduktory, elektrozawory, systemy próżniowe, przepustnice
04.2013 - 04.2015
Energotest
Utrzymanie, konfiguracja, programowanie systemów automatyki w sektorze elektrowni wodnych
04.2016 - 10.2016
TRW
Pasywne systemy bezpieczeństwa, rozwój oprogramowania testera diagnostycznego, współuczestnictwo w definiowaniu wymagań projektowych (FIAT PANDA)
02.2018 - 03.2020
AIUT, Mecalux
Programowanie sterowników PLC, wizualizacja SCADA, wdrożenie i uruchomienie systemu sterowania i wizualizacji w branży paliw płynnych, wdrożenia urządzeń automatyki magazynowej, przygotowanie produktu od strony technicznej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2022

Uczestniczyłam z kolegą w korepetycjach z automatyki udzielanych przez Pana Adama. Jest to osoba posiadająca wszechstronną wiedzę z zakresu przedmiotów technicznych. Jest nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem. Zdobytą wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały dla innych. Podchodzi do tego z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem. Praktycznie przez cały okres studiów mogliśmy liczyć z kolegą na pomoc Pana Adama. W tym roku wybieram się z kolegą na studia 3 stopnia, żeby kontynuować to co w nas zazalążkował, czyli miłość do nauki. Zdecydowanie polecam korepetycje u Pana Adama.

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Dziękuję bardzo za opinię. Wiedza teoretyczna jest ważna, proszę jednak w przyszłości próbować wykorzystywać zdobytą wiedzę, tak aby działania praktyczne były łatwiejsze do wykonania, szybsze i na odpowiedniej jakości. Do tego wszystkiego właśnie wiedza jest potrzebna. Praktyczne jednak doświadczenie zdobędzie Pani podejmując realizację tematów, których poziom trudności będzie w Pani zasięgu możliwości. Życzę powodzenia z całego serca i również dziękuję bardzo.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2022

Bardzo polecam Pana Adama, na korepetycje udało się umówić z dnia na dzień. Pomógł mi z trudnym zagadnieniem w temacie sterowników, a i przy okazji nauczył. Zajęcia prowadzone w świetnej atmosferze!

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Również bardzo dziękuję za współpracę i gratuluję sukcesów w zaliczeniu przedmiotu oraz poznania metod diagnostyki programowej sterowników PLC firmy Siemens. Pozdrowienia!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
6 lutego 2022

Kompletnie odradzam, Pan Adam miał mnie przygotować do egzaminu. Pana Adam 2 razy przełożył termin korepetycji. A za 3 razem nie odpowiadał na maile. Teraz można powiedzieć, że jestem z ręką w nocniku. NIE POLECAM !

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Bardzo Pana przepraszam. Faktycznie, pierwszy raz przełożyłem spotkanie za porozumieniem. Drugi raz jednak była to informacja z mojej strony że nie będę mógł się stawić na korepetycjach z powodu pogrzebu mojej cioci. Jeszcze raz najmocniej przepraszam.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Gorąco polecam :)

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Dziękuję za opinię.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Bardzo przyjemne zajęcia, Pan Adam przekazał mi dużo wiedzy na temat C i omowienie projektu.

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Bardzo dziękuję za opinię.
Polecam dalszą naukę tego języka programowania. Jest on stosowany w programowaniu mikrokontrolerów i najróżniejszych aplikacji komputerowych (także niskopoziomowych). Warto znać!

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2021

Serdecznie polecam Pana Adama, jest specjalistą z zakresu programowania w LAD w TIA Portal. Świetnie tłumaczy, profesjonalista pod każdym względem! Bardzo mi pomógł z algorytmem sterującym.

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Ja również dziękuję za owocną współpracę. Mam nadzieję że podprogram do logowania zdarzeń w PLC będzie spełniał swoje założenia również w przyszłości! Gorąco pozdrawiam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2021

Gorąco polecam Pana Adama!
Zajęcia prowadzone w super atmosferze, wszystkie zagadnienia szczegółowo przeanalizowane , dodatkowo w bardzo prosty i przejrzysty sposób.

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Uprzejmie dziękuję za opinię. Dziękuję również Panu za cierpliwość, temat regulacji kaskadowej w Pana przypadku nie był tematem łatwym, tym bardziej dziękuję Panu za owocną współpracę. Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2021

Pan Adam niezwykle godny polecenia!
Przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie z rzetelnym podejściem do klienta bez owijania w bawełnę.
Każdemu kto potrzebuje numer tylko do Pana Adama

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Dziękuję uprzejmie za opinię. Życzę Panu powodzenia w dalszym toku studiów.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Polecam serdecznie!
Miła atmosfera, duża wiedzą i doświadczenie korepetytora, czuję się dużo pewniej przed podejściem do egzaminu.

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Również dziękuję za współpracę oraz za opinię.
Gratuluję również rzetelnego podejścia do nauki tego przedmiotu i życzę pozytywnej oceny z egzaminu.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

Bardzo polecam pana Adama. Korepetycje w bardzo miłej atmosferze, pan Adam potrafi dostosować sposób tłumaczenia zagadnień do poziomu na jakim znajduje się uczeń, posiadając przy tym bardzo dużą wiedze na omawiane tematy. Serdecznie polecam.

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Bardzo dziękuję za Pańską opinię.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2021

Pomoc przy doborze regulatorów w ułożeniu kaskadowym nieoceniona. Posiada dużą praktyczną wiedzę. Polecam Pana Adama .

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Dziękuję za opinię. Panu także należą się podziękowania za wkład pracy który Pan włożył w przygotowanie symulacji. Tak trzymać! Świat potrzebuje przyszłych inżynierów!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Pomoc pierwsza klasa. Wiedza łączona z doświadczeniem. Pan Adam pomógł mi zrealizować projekt sterowania windą na sterowniku PLC. Układ nie dość że zapewniał oczekiwaną funkcjonalność to jeszcze został rozbudowany o dodatkowe funkcje np.żądania zmiany piętra podczas ruchu oraz zapamiętywania naciskanych stacji. Mogłem to wszystko nawet zobaczyć na wizualizacji. Wielkie podziękowania!

FAIR-TECH ADAM ZADĘCKI

Dziękuję bardzo Pani a także Pani koledze za współpracę oraz za to, że mogliśmy wspólnie zbudować i zgodnie z oczekiwaniami zakończyć realizację. Życzę powodzenia i wielu okazji do wykorzystania zdobytej wiedzy! Pozdrawiam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.