Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Warszawa
Radom
Pruszków
Legionowo
Konstancin-Jeziorna
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, mam na imię Arek i proponuję skuteczne i ciekawe zajęcia z hiszpańskiego.Dlaczego Ja?- posiadam 10-letnie doświadczenie jako lektor oraz mieszkałem długo w krajach hiszpańskojęzycznych, w tym prawie rok w Barcelonie- jestem wymagający - zmotywuję Cię do mówienia i przełamania bariery językowej- jestem bardzo skuteczny - już po 1 miesiącu zauważysz efekty płynności z jaką się porozumiewasz- tworzę naturalne warunki do nauki-bezstresowo przyswajasz kolejne słowa i frazy nabierając pewności siebie.Każde zajęcia uczą konkretnej umiejętności praktycznej zatem odczuwasz postępy z tygodnia na tydzień, co jest motywujące i napędza Cię to większego działania.Kogo uczę?-dorosłych-młodzież-klientów biznesowychZapraszam na pierwsze zajęcia!Koszt: 60zł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Arkadiusz
ul. Żurawia 6/12, lok. 766
00-503 Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.