Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Warszawa
Radom
Pruszków
Legionowo
Konstancin-Jeziorna
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Uczysz się francuskiego od dawna, ale wciąż boisz się mówić? Pomogę Ci się przełamać.Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę grupy w korporacjach oraz indywidualnych uczniów z Polski i zagranicy na wszystkich stopniach zaawansowania. Specjalizuję się w nauczaniu na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Z mojej praktyki wynika, że uczniowie często zdobyli prawie całą potrzebną wiedzę, ale wciąż mają problemy z wypowiedzią – najważniejszym elementem znajomości języka. Przez lata wypracowałem metodę, która takim osobom pomaga szybko zdobyć pewność i płynność językową.Zajęcia u mnie gwarantują szybkie postępy oraz brak nudy. Moi uczniowie to potwierdzają. Wiem, jak nużące potrafi być przerabianie podręcznikowych tekstów, które zupełnie nas nie interesują, dlatego podchodzę do nauczania inaczej. Na moich lekcjach króluje dyskusja, w której główną rolę grasz TY. Będziesz mówić, mówić i jeszcze raz mówić - aż stanie się to dla Ciebie naturalne.  Resztę zajęć prowadzę w oparciu o Twoje INDYWIDUALNE potrzeby, jak również – co ważne – zainteresowania. Przygotowuję takie materiały do pracy nad umiejętnością czytania i pisania, które odpowiadają Twoim pasjom albo przydadzą Ci się w pracy lub w szkole. Na bieżąco wyszukuję odpowiednie artykuły, ćwiczenia oraz krótkie formy video, które będą naturalnym i interesującym przedłużeniem naszych dyskusji. Uważam, że wykorzystywanie jednego podręcznika do pracy z wieloma osobami jest sprzeczne z ideą indywidualnych zajęć.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Arkadiusz
ul. Żurawia 6/12, lok. 766
00-503 Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.