Arek NieDukaj

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Gdańsk
Warszawa
Łódź
Poznań
Wrocław
Kraków
Lublin
Gdynia
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Po 2 miesiącach:

- nauczysz się 100 wyrażeń, których będziesz używał w praktyce
- będziesz mówił bez blokady ze względu na brak słownictwa
- odzyskasz pewność siebie
- wyeliminujesz swoje najczęstsze błędy gramatyczne
- pozbędziesz się błędów w wymowie
- będziesz bardzo zadowolony ze swoich postępów

Chcesz przełamać barierę po angielsku i mówić z żywym, aktualnym słownictwem?
Mam na imię Arek, jestem kochającym swój zawód nauczycielem i znam cztery języki obce. Profesjonalnym prowadzeniem zajęć zajmuję się już od ponad 15 lat. Język angielski znam rewelacyjnie, pracowałem i studiowałem w Stanach Zjednoczonych. Dlatego bardzo dobrze znam metody na skuteczną naukę języków szczególnie poprzez zajęcia skoncentrowane na mówieniu, bez nudnych podręczników czy wiecznego robienia ćwiczeń gramatycznych.

Oto moje autorskie kursy:

Don’t be afraid in English!

Już nie będziesz się bał odezwać po angielsku, ale cieszył się z każdej okazji mówienia w tym języku! Nauczysz się technik rozmowy, wtedy kiedy nie rozumiesz lub nie wiesz co powiedzieć. Przełamiesz barierę już po kilkunastu zajęciach! Obiecuję i gwarantuję!

Speak and sound like a native in 4 months!

Chciał(a)byś wreszcie mówić jak rodowity Amerykanin lub Anglik, bez polskich kalek językowych? Na tym kursie poznasz krótkie wyrażenia używane przez native speakerów, nauczysz się szybko reagować, tak aby brzmieć bardziej po angielsku. Od razu poczujesz różnicę, a Twój angielski przejdzie mega-lifting.

Make it big at work!

Poczujesz się naprawdę komfortowo! Będziesz rozumieć ludzi z całego świata oraz native speakerów i wiedział jak rozmawiać, nie tylko przez telefon czy podczas spotkań online, ale też w biurze, w windzie, w restauracji lub kuchni. Ten kurs pozwoli Ci czuć się pewnie w pracy lub podczas wyjazdu służbowego

Let’s go to London!
To wspaniały kurs, który powstał na przestrzeni ostatnich 8 lat i jest odpowiedzią na potrzeby i sugestie wspólnoty Polaków w Wielkiej Brytanii! Nauczysz się rozumieć rodowitych Anglików, a nawet Szkotów:) Będziesz w stanie szybko i profesjonalnie reagować, rozpoczynać rozmowę lub włączać się do rozmowy.

Weekend in New York City!

Odkryj najpopularniejsze zwroty i wyrażenia z amerykańskiej wersji języka angielskiego, dzięki którym łatwiej będziesz nawiązywał kontakty oraz lepiej rozumiał Amerykanów. Będziemy rozmawiać o współczesnej Ameryce, życiu codziennym Amerykanów i przede wszystkim wybierzemy się w wirtualną wycieczkę do Nowego Jorku!

Na pewno przyda Ci się moja pomoc jeżeli:

- wiesz, że język angielski dałby Ci duże możliwości, ale nie możesz zmotywować się do systematycznej pracy,
- uczysz się języka od wielu lat, lecz wciąż masz problem z bezstresowym i płynnym rozmawianiem,
- nudzą Cię przestarzałe metody nauki i potrzebujesz materiałów, które rzeczywiście Cię zainteresują oraz sprawią, że z chęcią będziesz po nie sięgał/a.

Kurs gwarantuje przełamanie bariery, znaczne polepszenie słownictwa i zredukowanie akcentu .
Zajęcia to konkretny temat, żadnych kserówek czy nudnej gramy.Po każdych zajęciach otrzymujesz informację zwrotną oraz plik z nowym słownictwem = wszystko w formie jednej atrakcyjnej prezentacji.
Kurs uczy konkretnych umiejętności i sytuacji, każde zajęcia mają temat, nie ma gadania o wszystkim i o niczym, jest wizja, START i META:)

tel.   511499278    Proszę o telefony po 20:00.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Arek NieDukaj
ul. Żurawia 6/12, lok. 766
00-503 Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2009
New York University
Licencjat
Applied Linguistics
09.2009 - 06.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2009 - aktualnie
English Teacher w NieDukaj

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.