Agnieszka Szerafin

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków

Agnieszka Szerafin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Szerafin

O mnie

Twórca w Sok z hiszpańskiego A·cademy

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2004 - 06.2007
Nauczycielskie kolegium języków obcych w Rzeszowie
Doktor
Język hiszpański
09.2007 - 09.2009
Uniwersytet Wrocławski
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2009 - aktualnie
Życie w Hiszpanii i korepetycje online

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Żanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2023

Polecam bardzo! Konwersacje mamy tylko po hiszpańsku, to nie tylko nauka, ale też przyzwyczajenie do używania języka ze swobodą i bez skrępowania i myślenia, że coś źle powiemy ;)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2023

Serdecznie polecam Agnes! To najlepszy nauczyciel języka hiszpańskiego jakiego miałam. Agnieszka świetnie motywuje do nauki, lekcje prowadzone są w swobodnej atmosferze, ale zawsze profesjonalnie i z pomysłem :) Agnieszka zwraca uwagę na to, co należy poprawić i do tego przykładamy większą uwagę w czasie nauki. Dzięki temu coraz lepiej wypowiadam się po hiszpańsku, popełniam mniej błędów i poznaję język od strony, w jakim posługują się nim native speakerzy. Nuda i żmudne ćwiczenia pełne książkowych sformułowań, których nikt na co dzień nie używa - to na pewno nie z Agą. Z nią nawet subjuntivo nie jest straszne :) Czuć, że jest nauczycielem z powołania i ma do tego prawdziwy talent.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2023

Aga to najlepszy korepetytor jakiego miałam. Dostosowała się do moich potrzeb i opracowała plan indywidualny uwzględniając mój poziom. Lekcje z nią nigdy tak na prawdę nie były lekcjami. Były rozmowami na różne tematy. Jest tak sympatyczna i zabawna, że zawsze z przyjemnością czekałam na nasze spotkania. Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą się nauczyć języka hiszpańskiego!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2023

*****
Zajęcia z Agnieszką były dla mnie zabawą i czystą przyjemnością. Bardzo szybko znalazłyśmy wspólny język i dzięki temu nauka przestała być obowiązkiem, a stała się swego rodzaju spotkaniem towarzyskim. Aga bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zawiłości języka hiszpańskiego oraz zasady gramatyki i nigdy nie traci cierpliwości. Potrafi zmotywować do pracy, a jako plus mogę jeszcze dodać, że jest pozytywnie porąbana!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Agnieszką!
Moim celem było nauczenie się hiszpańskiego od podstaw aby móc swobodnie komunikować się z klientami w pracy (branża IT). Już po kilku lekcjach byłam w stanie opowiadać w prosty sposób o moim dniu i doświadczeniach, a z każdym tygodniem odczuwałam że jest co raz lepiej. Zajęcia nastawione są na komunikację i tematy, które dotyczą mnie i mojej konkretnej sytuacji dzięki czemu skupiamy się na słownictwie związanym z prowadzeniem firmy, biznesem czy zarządzaniem projektami. Wszystko to, przeplatane w przemyślany sposób zagadnieniami z gramatyki, słuchaniem i ćwiczeniami. Agnieszkę cenię za jej cierpliwość, elastyczność i atmosferę jaką tworzy podczas lekcji. Dobry nauczyciel to duża część sukcesu w nauce języka, dlatego bardzo ciesze się, że zdecydowałam się na zajęcia właśnie z nią.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2021

Pełen profesjonalizm i świetna komunikacja, Polecam ;)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2021

Uczę się hiszpanskiego z Agnieszka od prawie pół roku. Lekcje są prowadzone i przygotowane bardzo dokładnie i rzetelnie. Wszystko jest wyjaśnione bardzo jasno, tak że nie ma w zasadzie większych pytań i wątpliwości. Agnieszka jest bardzo sympatyczna., cierpliwa, zawsze odpowiada na zadane pytanie. Można mieć z nią stały kontakt. Daje mnóstwo praktycznych porad. Polecam bardzo :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Agnieszka jest super, dostosowuje tempo nauki do ucznia, jest bardzo pomocna i ŚWIETNIE tłumaczy. Na każdą lekcje z Agnieszką bardzo się cieszyłam i nie mogłam jej się doczekać, bo oprócz świetnych zdolności dydaktycznych Agnieszka jest bardzo sympatyczna i śmieszna. W około pół roku z 0 znajomości języka doszłam do poziomu B1. Bardzo polecam każdemu (:

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Bardzo polecam! Zajęcia w bardzo przyjaznej atmosferze, poziom zajęć dostosowany do umiejętności. Dużo ćwiczeń praktycznych, co pozwala szybko przełamać barierę językową! 5/5

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2020

Od zawsze chciałam nauczyć się hiszpańskiego ale lekcje z poprzednim nauczycielem nie były nawet w połowie przygotowane i przeprowadzone tak, jak te z Agnieszką! Każde zajęcia przygotowane są od A do Z, cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie. Stawia duży nacisk na swobodne wypowiadanie się, co jest mega plusem. Atmosfera w trakcie zajęć jest bardzo pozytywna, aż chce się uczyć:)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Z uwagi na prace i czeste wyjazdy szukalam lekcji przez Skype i tak trafilam do Agnieszki. Pomimo poczatkowych obaw czy taka forma zajec bedzie mi odpowiadala, jestem bardzo zadowolona ze zaczelam. Agnieszka przygotowuje sie solidnie do zajec, bardzo dobrze tlumaczy gramatyke, a jednoczesnie zwraca uwage na roznice w slownictwie np miedzy krajami albo miedzy jezykiem pisanym a mowionym. Na dodatek jest elastyczna i potrafi dostosowac zajecia do potrzeb i predyspozycji ucznia. . Osobiscie polecam:)

avatar
A. Frączek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2020

Pani Agnieszka jest wyjątkową nauczycielką, dzięki której szybko zaczniesz mówić po hiszpańsku. Zajęcia są ciekawe i efektywne. Z lekcji na lekcje widzisz swoje postępy. Ćwiczysz życiowe przykłady, a nie wałkowanie z książki sztucznych zdań. Słownictwo bardzo praktyczne i pomocne w codziennym kontakcie z tym językiem. Miałam wcześniej zajęcia ze studentami z tego portalu, to była jakaś pomyłka. Studenci, którzy chcą uczyć hiszpańskiego nie mają bladego pojęcia jak go uczyć, tak byś zaczął mówić i rozumieć co do ciebie mówią Hiszpanie. Pani Agnieszka dała mi klucz do zrozumienia o co chodzi w tym języku. Naprawdę z całego serca wam polecam, bo warto. Kiedy widzisz swoje postępy w nauce, chcesz więcej i więcej tego języka. Z Panią Agnieszką to działa.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Oceniam zajęcia baaardzo pozytywnie, zacząłem naukę hiszpańskiego praktycznie od podstaw i już po 3 miesiącach potrafię budować zdania i wypowiadać się po hiszpańsku. Myślę, że to dzięki nauce która skupia się na rozmowie a nie wykonywaniu ćwiczeń pisemnych podczas zajęć.
Polecam gorąco !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2019

Dzięki p. Agnieszce znacznie poprawilam swój język hiszpański. Zaczęłam płynnie mówić i zdobyłam większą odwagę. Teraz uważam że nauka języka jest łatwiejsza :). P. Agnieszka dziel się poradami i wskazówkami dotyczącymi codziennego życia w Hiszpani. Zawsze służy pomoca poza lekcjami a także umówiłam się na lekcje praktyczne podczas urlopu w Barcelonie . Polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2019

Agnieszka jest bardzo profesjonalna, zawsze przygotowana do lekcji. Przede wszystkim potrafi uczyć (co nie jest oczywiste w przypadku osób udzielajacych lekcji języka). Elastycznie dostosowuje plan do indywidualnych potrzeb, ale też konsekwentnie realizuje lekcje, skupiając się na obszarach wymagających poprawy. Zajęcia są ukierunkowane na głównie na aspekt praktyczy i komunikację.
Lekcje z Agnieszką są bardzo interesujące, nie stresują, mobilizują do dalszego rozwoju i pogłębiania nauki języka.
Agnieszka chętnie dzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zarówno codziennego używania języka, jak i życia w Hiszpanii.
Od kiedy mam zajęcia z Agnieszką, uporządkowałam moją dotychczasową wiedzę i czuję, że jestem na dynamicznej drodze szybkiego opanowania języka hiszpanskiego.
Zdecydowanie polecam lekcje z Agnieszką!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2017

Super zajecia !! Hiszpanskiego ucze sie w szkole ale chce sie podciagnac w kompetencjach komunikatywnych i dopiero rozmawiajac z pania Agnieszka zdalam sobie sprawe jak «sztuczny» byl moj jezyk, wiec bardzo sie ciesze widzac ze po kazdych zajeciach zdobywam nowe umiejetnosci a przy tym dowiaduje sie wielu ciekawostek o Barcelonie !!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Zajęcia z Panią Agnieszką oceniam bardzo pozytywnie. Chociaż słownictwo mam dość bogate moim największym problemem była zawsze rozmowa, Pani Agnieszka wręcz "wymusiła" na mnie komunikowanie się w tym języku. Dużym plusem zajęć był też fakt, że mieszka tam już bardzo długo więc ma sie wrażenie jakby się rozmawiało z Native Speakerem. Za kazdym razem poruszane były ciekawe temty a każde zajęcia były inne. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.