Agnieszka Szerafin

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

HISZPAŃSKI PROSTO Z BARCELONY!

Jestem tzw. nauczycielem " National Native " tzn. że posiadam wykształcenie filologiczne (Filologia Hiszpańska - specjalność w zakresie nauczania) oraz mieszkam w Hiszpanii już od 10 lat. Znam język i kulturę na poziomie native speakera, ale pochodzę z Polski, więc nie będziemy mieć klopotów z porozumiewaniem się :) 

Pierwsza rozmowa zapoznawcza gratis

Jeśli chcesz zacząć MÓWIĆ po hiszpańsku to zgłoś się do mnie! 
Oferuję zajęcia przez   Skype z języka hiszpańskiego aktualnego i takiego, jakiego naprawdę używa się w Hiszpanii.
Zapomnij o zwrotach z podręcznika, które bardzo często są nienaturalne lub archaiczne, ja znam język, kraj, kulturę i zwyczaje Hiszpanów na poziomie native speakera!

Mój priorytet to  KOMUNIKACJA , a co za tym idzie to język mówiony. Aprendamos hablando czyli uczmy się mówiąc!
Same ćwiczenia i zapamiętywanie słówek nie wystarczą, musisz wprowadzić w życie to czego się uczysz i usłyszeć samego siebie w obcym języku.

Ja stawiam na komunikację i poprawność gramatyczną, i chcę:

-żebyś się porozumiewał/a w języku hiszpańskim, nawet jeśli będziesz popełniać błędy (które oczywiście będziemy na bieżąco eliminować);

-żebyś się wyrażał/a naturalnie i odzwierciedlał/a swoje myśli;

-żebyś budował/a zdania poprawne gramatycznie;

-żebyś mówił/a, mówił/a i mówił/a !!! Praktyka to podstawa.

Zajęcia będą prowadzone w języku hiszpańskim, ale będąc Polką masz  GWARANCJĘ , że zrozumiem wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Poznasz też zwyczaje i sposób bycia Hiszpanów oraz ich kulturę.

  • *************
    Kontakt: email lub WhatsApp ( nie SMS )

  • *************
    Możesz mnie też spotkać na yournationalnative. com /pl/ agnieszka-szerafin/ , tam ogłaszają sią tylko i wyłącznie profesjonalni nauczyciele dwujęzyczni, tacy jak ja :)

Jeśli planujesz spędzić kilka dni/tygodni w Barcelonie a zajęcia przez Skype to za mało dla Ciebie to wykorzystaj ten czas w 100%! Oferuję zajęcia face to face oraz wszelaką pomoc i orientację w mieście.

Jeśli chcesz nauczyć się żywego i aktualnego języka a nie nienaturalnych zdań i nieaktualnych zwyczajów to napisz do mnie,  wyjaśnię Ci wszystkie wątpliwości!

 

_*Ceny zależne są od liczby uczniów (1-2 osoby).
Cena 1 osoba 60min - 20€ // 2 osoby 60min 15€/osoba. 
_
Polecam zajecia 2-osobowe po 1h / 2h w tygodniu, szybko przynoszą efekty oraz masz z kim ćwiczyć poza zajęciami .

  • Zajęcia nigdy nie przepadają!!! Nawet jeśli coś Ci wypadnie, zachorujesz lub lekcja wypada w dzień świąteczny to odrabiamy je w innym terminie lub dodając pół godziny do 2 kolejnych zajeć !

Zapraszam!

¡Espero verte pronto! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2004 - 06.2007
Nauczycielskie kolegium języków obcych w Rzeszowie
Doktor
Język hiszpański
09.2007 - 09.2009
Uniwersytet Wrocławski
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2009 - aktualnie
Życie w Hiszpanii i korepetycje online

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Bardzo polecam! Zajęcia w bardzo przyjaznej atmosferze, poziom zajęć dostosowany do umiejętności. Dużo ćwiczeń praktycznych, co pozwala szybko przełamać barierę językową! 5/5

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2020

Od zawsze chciałam nauczyć się hiszpańskiego ale lekcje z poprzednim nauczycielem nie były nawet w połowie przygotowane i przeprowadzone tak, jak te z Agnieszką! Każde zajęcia przygotowane są od A do Z, cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie. Stawia duży nacisk na swobodne wypowiadanie się, co jest mega plusem. Atmosfera w trakcie zajęć jest bardzo pozytywna, aż chce się uczyć:)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Z uwagi na prace i czeste wyjazdy szukalam lekcji przez Skype i tak trafilam do Agnieszki. Pomimo poczatkowych obaw czy taka forma zajec bedzie mi odpowiadala, jestem bardzo zadowolona ze zaczelam. Agnieszka przygotowuje sie solidnie do zajec, bardzo dobrze tlumaczy gramatyke, a jednoczesnie zwraca uwage na roznice w slownictwie np miedzy krajami albo miedzy jezykiem pisanym a mowionym. Na dodatek jest elastyczna i potrafi dostosowac zajecia do potrzeb i predyspozycji ucznia. . Osobiscie polecam:)

avatar
A. Frączek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2020

Pani Agnieszka jest wyjątkową nauczycielką, dzięki której szybko zaczniesz mówić po hiszpańsku. Zajęcia są ciekawe i efektywne. Z lekcji na lekcje widzisz swoje postępy. Ćwiczysz życiowe przykłady, a nie wałkowanie z książki sztucznych zdań. Słownictwo bardzo praktyczne i pomocne w codziennym kontakcie z tym językiem. Miałam wcześniej zajęcia ze studentami z tego portalu, to była jakaś pomyłka. Studenci, którzy chcą uczyć hiszpańskiego nie mają bladego pojęcia jak go uczyć, tak byś zaczął mówić i rozumieć co do ciebie mówią Hiszpanie. Pani Agnieszka dała mi klucz do zrozumienia o co chodzi w tym języku. Naprawdę z całego serca wam polecam, bo warto. Kiedy widzisz swoje postępy w nauce, chcesz więcej i więcej tego języka. Z Panią Agnieszką to działa.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Oceniam zajęcia baaardzo pozytywnie, zacząłem naukę hiszpańskiego praktycznie od podstaw i już po 3 miesiącach potrafię budować zdania i wypowiadać się po hiszpańsku. Myślę, że to dzięki nauce która skupia się na rozmowie a nie wykonywaniu ćwiczeń pisemnych podczas zajęć.
Polecam gorąco !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2019

Dzięki p. Agnieszce znacznie poprawilam swój język hiszpański. Zaczęłam płynnie mówić i zdobyłam większą odwagę. Teraz uważam że nauka języka jest łatwiejsza :). P. Agnieszka dziel się poradami i wskazówkami dotyczącymi codziennego życia w Hiszpani. Zawsze służy pomoca poza lekcjami a także umówiłam się na lekcje praktyczne podczas urlopu w Barcelonie . Polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2019

Agnieszka jest bardzo profesjonalna, zawsze przygotowana do lekcji. Przede wszystkim potrafi uczyć (co nie jest oczywiste w przypadku osób udzielajacych lekcji języka). Elastycznie dostosowuje plan do indywidualnych potrzeb, ale też konsekwentnie realizuje lekcje, skupiając się na obszarach wymagających poprawy. Zajęcia są ukierunkowane na głównie na aspekt praktyczy i komunikację.
Lekcje z Agnieszką są bardzo interesujące, nie stresują, mobilizują do dalszego rozwoju i pogłębiania nauki języka.
Agnieszka chętnie dzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zarówno codziennego używania języka, jak i życia w Hiszpanii.
Od kiedy mam zajęcia z Agnieszką, uporządkowałam moją dotychczasową wiedzę i czuję, że jestem na dynamicznej drodze szybkiego opanowania języka hiszpanskiego.
Zdecydowanie polecam lekcje z Agnieszką!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2017

Super zajecia !! Hiszpanskiego ucze sie w szkole ale chce sie podciagnac w kompetencjach komunikatywnych i dopiero rozmawiajac z pania Agnieszka zdalam sobie sprawe jak «sztuczny» byl moj jezyk, wiec bardzo sie ciesze widzac ze po kazdych zajeciach zdobywam nowe umiejetnosci a przy tym dowiaduje sie wielu ciekawostek o Barcelonie !!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Zajęcia z Panią Agnieszką oceniam bardzo pozytywnie. Chociaż słownictwo mam dość bogate moim największym problemem była zawsze rozmowa, Pani Agnieszka wręcz "wymusiła" na mnie komunikowanie się w tym języku. Dużym plusem zajęć był też fakt, że mieszka tam już bardzo długo więc ma sie wrażenie jakby się rozmawiało z Native Speakerem. Za kazdym razem poruszane były ciekawe temty a każde zajęcia były inne. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.