Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Jednorożec
Przasnysz
Chorzele
Krasnosielc

O mnie

Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. Mam doświadczenie w pracy w szkole jak i w pracy indywidualnej. Udzielam korepetycji od ponad 10 lat. Zapytasz, a gdzie pochlebne opinie u tak doświadczonego nauczyciela? Nie mam opini pod ogłoszeniem tylko dlatego, że byłam korepetytorem z polecenia. Teraz zaczynam wszystko w nowym miejscu z nowymi uczniami. Może to właśnie Ty nim będziesz? Z cierpliwością, w przyjaznej atmosferze wytłumaczę tę nieobliczalną matematykę. Zapraszam na lekcje online lub stacjonarnie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.