Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Jednorożec
Przasnysz
Chorzele
Krasnosielc
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 120 / 60 min

Ania

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. Mam doświadczenie w pracy w szkole jak i w pracy indywidualnej. Pracowałam w jednej z najlepszych podwarszawskich prywatnych szkół podstawowych. Moje klasy uzyskiwały wysokie wyniki na egzaminach na poziomie nie niższym niż 75%. Wyniki z egzaminów tej szkoły znajdowały się w 9. staninie w Polsce.  Udzielałam korepetycji od ponad 10 lat na terenie Warszawy i okolic.  Zapytasz, a gdzie pozytywne opinie u tak doświadczonego nauczyciela? Nie mam opini pod ogłoszeniem tylko dlatego, że byłam korepetytorem z polecenia. Teraz zaczynam wszystko od początku, w nowym miejscu z nowymi uczniami. Może to właśnie Ty nim zostaniesz? Z cierpliwością, w przyjaznej atmosferze wytłumaczę tę nieobliczalną matematykę. Zapraszam na lekcje online lub stacjonarnie. 
Jeśli nie odbiorę telefonu napisz SMS. Napewno odpiszę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.