Tłumacz i lektor języka ukraińskiego Anita Prykhodko

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Łódź
Faktura VAT

Tłumacz i lektor języka ukraińskiego Anita Prykhodko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Tłumacz i lektor języka ukraińskiego Anita Prykhodko

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 09.2021
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Politologia
10.2021 - 07.2023
Uniwersytet Łódzki
Magister
translatoryka
Kursy i szkolenia
07.2020
Certyfikat IELTS
06.2022
Certyfikat znajomości języka polskiego C1
Doświadczenie
06.2022 - 06.2022
Szkolenia z języka ukraińskiego
Przeprowadzałam szkolenia z języka ukraińskiego dla firmy Rossmann.
09.2023 - 11.2023
Kurs języka ukraińskiego dla kadr służb społecznych z terenu województwa dolnośląskiego
W trakcie kursu uczyłam pracowników dolnośląskich MOPS-ów języka ukraińskiego od podstaw (A1).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Radosława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2023

Z Anitą współpracuję już od lutego 23. Mimo bardzo młodego wieku jest osobą niezwykle kompetentną w różnych dziedzinach, nie tylko w języku ukraińskim, co daje dużą możliwość poszerzenia horyzontów kulturowych. Na zajęciach rozmawiamy o filmie, muzyce, teatrze, literaturze, historii, polityce i politologii i mogłabym jeszcze sporo wymieniać. Anita jest też bardzo elastyczna, dostosowuje się do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Zawsze przygotowana do zajęć, a przy tym miła i z wielkim poczuciem humoru. Nawet śmiejemy się razem po ukraińsku! Szczerze polecam Anitę jako nauczycielkę języka ukraińskiego!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2023

Anita jest jak ukraiński borshch - barwna, pełna smaku i napełniająca energią! Z Anitą bardzo szybko złapiesz dobry kontakt, dzięki czemu na zajęciach nie będzie drętwej atmosfery ani nudy - można porozmawiać o wszystkim nie stroniąc od humoru. Lekcje będą dostosowane do twoich potrzeb. Anita jest rodowitą ukrainką z wykształceniem w kierunku filologii i translatoryki, więc jak to mawiają "nie ma lipy". Ja, będąc językowym analfabetą, po kilkunastu zajęciach z Anitą zacząłem w miarę swobodnie komunikować się w języku ukraińskim. Gorąco polecam każdemy kto chce się nauczyć tego pięknego języka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.