Tłumacz i lektor języka ukraińskiego Anita Prykhodko

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Rodzima użytkowniczka języka ukraińskiego i filolożka. Na co dzień pracuję zarówno z językiem ukraińskim, jak i polskim jako tłumaczka i lektorka języka ukraińskiego. Cechuje mnie zamiłowanie do obu języków, a także do obu krajów. Badam, uczę się i nauczam.

Zajęcia oraz szkolenia z języka ukraińskiego adresowane są do wszystkich osób, które dopiero chcą zapoznać się z językiem ukraińskim i kulturą Ukrainy (A1-A2) lub rozwijać swoje umiejętności językowe i pogłębić już zdobytą wiedzę  (B1-C1). Będziemy omawiać również zasady gramatyki i grzeczności językowej. Początkujący uczestnicy zajęć będą potrafili tworzyć proste zdania w języku ukraińskim oraz rozumieć podstawowe komunikaty. Na zajęciach z języka ukraińskiego poznamy zarówno podstawy, jak i specjalistyczne słownictwo (praca, nauka, administracja, prawo, medycyna itd.). Forma zajęć i tematy będą dopasowane do każdej osoby lub grupy indywidualnie.

Korzystam z całego wachlarza materiałów, w tym autorskich. Są to: prezentacje, podręczniki, czytanki i ćwiczenia.

Ze względu na elastyczny grafik możemy się spotykać zarówno w stałych godzinach, jak i okazjonalnie.

Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z referencjami i opiniami!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Tłumacz i lektor języka ukraińskiego Anita Prykhodko
ul.Rewolucji 1905 r. 68/70
90-222 Łódź
NIP: 7252320587

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 09.2021
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Politologia
10.2021 - 07.2023
Uniwersytet Łódzki
Magister
translatoryka
Kursy i szkolenia
07.2020
Certyfikat IELTS
06.2022
Certyfikat znajomości języka polskiego C1
Doświadczenie
06.2022 - 06.2022
Szkolenia z języka ukraińskiego
Przeprowadzałam szkolenia z języka ukraińskiego dla firmy Rossmann.
09.2023 - 11.2023
Kurs języka ukraińskiego dla kadr służb społecznych z terenu województwa dolnośląskiego
W trakcie kursu uczyłam pracowników dolnośląskich MOPS-ów języka ukraińskiego od podstaw (A1).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Radosława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2023

Z Anitą współpracuję już od lutego 23. Mimo bardzo młodego wieku jest osobą niezwykle kompetentną w różnych dziedzinach, nie tylko w języku ukraińskim, co daje dużą możliwość poszerzenia horyzontów kulturowych. Na zajęciach rozmawiamy o filmie, muzyce, teatrze, literaturze, historii, polityce i politologii i mogłabym jeszcze sporo wymieniać. Anita jest też bardzo elastyczna, dostosowuje się do potrzeb ucznia i jego możliwości czasowych. Zawsze przygotowana do zajęć, a przy tym miła i z wielkim poczuciem humoru. Nawet śmiejemy się razem po ukraińsku! Szczerze polecam Anitę jako nauczycielkę języka ukraińskiego!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2023

Anita jest jak ukraiński borshch - barwna, pełna smaku i napełniająca energią! Z Anitą bardzo szybko złapiesz dobry kontakt, dzięki czemu na zajęciach nie będzie drętwej atmosfery ani nudy - można porozmawiać o wszystkim nie stroniąc od humoru. Lekcje będą dostosowane do twoich potrzeb. Anita jest rodowitą ukrainką z wykształceniem w kierunku filologii i translatoryki, więc jak to mawiają "nie ma lipy". Ja, będąc językowym analfabetą, po kilkunastu zajęciach z Anitą zacząłem w miarę swobodnie komunikować się w języku ukraińskim. Gorąco polecam każdemy kto chce się nauczyć tego pięknego języka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.